Henry Winkler sprzedaje na aukcji swoją kurtkę Fonza i inne pamiątki związane z „Szczęśliwymi dniami”

Gwiazda „Happy Days” Henry Winkler wystawi na aukcji skarb kostiumów, rekwizytów i innych pamiątek ze swojej kariery aktorskiej, 8 grudnia o godz.TCM prezentuje … Hollywood Cool„Sprzedaż w Dom aukcyjny Bonhams W Los Angeles. TCM jest częścią Warner Media, spółki macierzystej CNN.
kompletny winkler Kostium Artura „Fonzi” Fonzarelli, który obejmuje dżinsy Levi’s, białą koszulkę, czarne buty inżynierskie i oczywiście kultową skórzaną kurtkę, która ma kosztować od 50 000 do 80 000 USD, według Bonhams.
ten srebrny motocykl triumfalny Bonhams powiedział, że dziesięcioletnia komedia ABC „The Fonz” ma się sprzedać za 80 000 do 120 000 dolarów.
„Nigdy się nie pożegnam, ponieważ jest zawsze w moim sercu i zawsze w mojej głowie. To był program, który rzucił mnie w świat i zawsze będę wdzięczny” Winkler powiedział partnerowi CNN KABC. „Pozwolenie na odejście czegoś fizycznego w żaden sposób nie zmniejsza ogromu doświadczenia”.

Winker przez lata zapisywał również skrypty, obrazy, wiadomości i wiele innych rzeczy z innych projektów, które będą wystawiane na aukcje.

Powiedział KABC, że większość dochodów ze sprzedaży przekazuje organizacji non-profit, która założyła jego córkę Zoe z dwoma przyjaciółmi, którzy pomagają rozdzielonym i niedawno zjednoczonym rodzinom na granicy z USA.

READ  Uczestnik „Koła Fortuny” traci Audi z powodu technologii

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top