Henry Cavill i Gal Gadot The Flash Cameos podobno zostali przycięci, aby zrobić miejsce dla DC Gunna

Chociaż oficjalnie ogłoszono, że Henry Cavill nie powróci jako Superman DC w przyszłości pod wodzą Jamesa Gunna i Petera Safrana, teraz doniesiono, że postacie Cavill i Gal Gadot, Wonder Woman, zostały wycięte z Flasha, aby umożliwić bezpośrednie nowe studio.

Jak wspomniałem THR, Te ruchy sugerują, że Gunn i Safran nie będą po prostu bawić się elementami już znajdującymi się w DCEU, ale dokonają ogromnej zmiany, kierując ten ogromny statek na niezbadane wody.

Ta zmiana już wywołała falę w przypadku obecnych projektów, takich jak The Flash, dzięki odejściu Cavilla i decyzji, aby nie posuwać się naprzód z ostateczną wizją Wonder Woman 3 Patty Jenkins.

Koniec czasów Cavilla jako Supermana był jak dotąd najwyraźniejszą wskazówką, że Gunn i Safran dokonują gruntownej przebudowy DC, ponownego uruchomienia, które zerwie ważne, jeśli nie większość, powiązania z poprzednimi systemami, które obsługiwały filmy DC dla Warner Bros. THR napisał. Cavill nakręcił także epizod w The Flash, jednym z czterech filmów DC, których premiera planowana jest na 2023 rok, ale źródła podają, że film, wraz z Gal Gadot jako Wonder Woman, jest teraz cięty, ponieważ studio zdecydowało się nie iść do przodu z reżyserką Patty Wersja Wonder Woman 3 autorstwa Jenkinsa”.

mimo Cavill pojawił się epizodycznie w Czarnym Adamie Ogłaszając, że ponownie przywdzieje kultowy płaszcz, źródła podają, że „nie miał umowy na powrót jako Superman, a jedynie ustną umowę, że studio będzie rozwijać przyszłe projekty”.

Czas Cavilla w uniwersum DC może nie skończyć się na dobre, ponieważ Jon i Safran spotkali się z aktorem i przedyskutowali możliwą nową rolę „w przyszłości”.

Uwaga: w ten sposób stworzyliśmy ten ranking: grupa redakcji IGN głosowała na swoich ulubionych bohaterów DCEU. Wyniki tego głosowania zostały następnie obliczone w celu stworzenia tego rankingu. Kryteria, które braliśmy pod uwagę podczas głosowania, obejmowały rozwój postaci, zachowanie aktora grającego rolę, ogólny wkład we wspólną narrację uniwersum DCEU, różnorodność i oczywiście jeden fajny czynnik postaci. I tak, podczas głosowania uwzględniliśmy Snyder Cut z Ligi Sprawiedliwości, mimo że te wersje postaci są poza prawem DCEU. Nadal są Batmanem Bena Afflecka, Wonder Woman Gal Gadot, Supermanem Henry’ego Cavilla itd., choć z pewnymi różnicami, w wyniku czego stwierdziliśmy, że niemożliwe jest oddzielenie The Snyder Cut od procesu. To wieloświat, kochanie!” src=”https://assets-prd.ignimgs.com/2021/03/25/dchero-slideshow-1616715978911.jpg?width=888&crop=16%3A9&quality=20&dpr=0.05″ class = „jsx-2920405963 obraz progresywny jsx-3998823930 współczynnik proporcji obrazu współczynnik proporcji-16-9 jsx-1330092051 jsx-3166191823 ładowanie zaokrąglone”/>

Dla Supermana bohater pozostaje najwyższym priorytetem dla Gunna i Safrana, ale ten nowy obraz skupi się na jego młodości jako reportera. Gunn napisze scenariusz, ale nie będzie siedział w fotelu reżysera.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź wiadomości, że data premiery Flasha została przesunięta i że Cavill już jest na nogach i ma zagrać w serialu Warhammer firmy Amazon Studios oraz jest producentem wykonawczym 40 000.

Czy masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Proszę wysłać e-mail do wiadomoś[email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @ćwierkać i dalej skurcz.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top