HBO Max anuluje ponowne uruchomienie Degrassi

HBO Max podobno odwołał planowany restart dramatu nastolatków Degrassi, zgodnie z raportem The Dziennik Wall Street.

Ta wiadomość jest częścią większego raportu na temat stanu Warner Bros., nad którym trwają prace Kilka zniżek i anulowań Po połączeniu z Discovery Powrót w maju. Reboot Degrassi był jednym z kilku niedawno anulowanych projektów, według raportu WSJ, w ramach cięć projektów HBO Max skierowanych do dzieci i nastolatków, w tym remake’u Charlotte w sieci.

Reboot Degrassi był opracowywany przez Larę Azopardi i Julię Cohen, które miały na koncie pisanie serialu, natomiast serial był współtworzony przez Lindę Schuyler i producenta wykonawczego Stephena Stone’a. nie wrócimówiąc, że nadszedł czas, aby „przekazać przywództwo” nowemu kierownictwu.

Seria Degrassi rozpoczęła się w 1979 roku od The Kids of Degrassi Street, która wyprodukuje kilka serii w ramach dramatów dla nastolatków, takich jak Degrassi: The Next Generation i Degrassi: Next Class, z których ostatni był być noszonym. Nazwa została anulowana, gdy została anulowana w 2017 roku. Chociaż franczyza powstała w Kanadzie, nadal będzie odnosić międzynarodowy sukces i gromadzić się poza krajem ojczystym.

Degrassi jest jedną z wielu ofiar w ciągu ostatnich kilku miesięcy podczas fuzji Warner Bros. Odkrycie, gdzie cały proces doprowadził do anulowania Projekty takie jak film Batgirl i dużo DC Wszechświat telewizyjnyObok Zwolnienia w ramach podmiotów stowarzyszonych, takich jak HBO.

Kenneth Shepherd jest pisarzem zajmującym się grami, rozrywką i dziwnościami w całym Internecie. Możesz go znaleźć na Twitterze pod adresem Umieść tweetaSłuchaj retrospektywnego podcastu z gry wideo co dwa tygodnie Normandia FMktóry obecnie obejmuje Cyberpunk 2077.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top