Hashtag Trendy 19 lipca – WhatsApp na wielu urządzeniach; Clippy powraca jako emoji; Nie ma Prime Day w 2021 r.

WhatsApp testuje nową funkcję na różnych urządzeniach; Clippy powraca jako emoji w produktach Microsoft 365, a Amazon Prime Day został oficjalnie odwołany w Kanadzie.

Wszystkie nowinki techniczne, które teraz zyskują na popularności, witamy w Hashtag Trending! Jest poniedziałek, 19 lipca, a ja jestem twoim gospodarzem, Tom Lee.

Popularności WhatsApp nie trzeba przedstawiać; Według Facebooka aplikacja ma ponad dwa miliardy użytkowników. Jednak historycznie aplikacja była dostępna tylko na urządzeniach mobilnych. Jednak wszystko się zmieni, ponieważ WhatsApp testuje teraz nową funkcję, która pozwala ludziom wysyłać wiadomości na wielu urządzeniach. Nowa funkcja, która uzupełni WhatsApp Web, jest krokiem w kierunku „architektury wielu urządzeń” i oznacza ponowne przemyślenie sposobu działania aplikacji. Po wydaniu funkcje WhatsApp będą bardziej porównywalne z jego konkurentami Signal, który używa tego samego systemu szyfrowania, na którym polega WhatsApp.

Nadchodzi dawka nostalgii. Użytkownicy Microsoft Office z lat 90. z pewnością pamiętają Clippy, wirtualnego asystenta Microsoftu, który zawsze był gotowy do wyciągnięcia menu pomocy. Chociaż Clippy był nieobecny w Microsoft Office od prawie 15 lat, będzie Wróć jako emotikon. Clippy zastąpi emotikony spinacza do papieru w produktach platformy Microsoft 365, w tym w usługach w chmurze firmy Microsoft i internetowej wersji pakietu Office. Microsoft pierwotnie planował wprowadzić zmianę, jeśli reklama uzyska 20 000 polubień na Twitterze. Ale w ciągu kilku godzin post zdobył ponad 100 000 polubień. W ten sposób kontynuuje się dziedzictwo Clippy.

Trochę przygnębiające w poniedziałek rano, ale اح Amazon Prime Day został odwołany z powodu epidemii. Amazon początkowo powiedział, że Prime Day zostanie opóźniony w Kanadzie, ale postanowił go odwołać ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa swoich pracowników, zgodnie z listem do sprzedawców. Chociaż firma powiedziała, że ​​będzie ściśle współpracować ze sprzedawcami, aby zminimalizować straty, prawdopodobnie byłby to ogromny cios dla wszystkich zaangażowanych. Aby spojrzeć z innej perspektywy, Amazon Prime Day w zeszłym roku przyniósł sprzedaż na całym świecie w wysokości 3,5 miliarda dolarów.

READ  Możesz teraz otworzyć rozszerzenie przeglądarki 1Password bez hasła

To wszystkie nowości technologiczne, które teraz zyskują na popularności. Hashtag Trending jest częścią ITWC Podcast Network. Dodaj nas do swojego kanału Alexa Flash lub codziennego kanału Google Home. Pamiętaj, aby zapisać się do newslettera Daily IT Wire, aby codziennie otrzymywać wszystkie ważne wiadomości prosto do swojej skrzynki odbiorczej. Możesz także obejrzeć kolejny odcinek Hashtag Tendances, cotygodniowego odcinka Hashtag Trending w języku francuskim, który rozpoczyna się w każdy piątek o godzinie 15:00. Dzięki za wysłuchanie, jestem Tom Lee.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top