Harmonogram Buffalo Bills 2022: 5 meczów w prime time, w tym otwarcie ligi w Los Angeles

Jeden z najbardziej oczekiwanych torów w sezonie regularnym Faktury Pory roku na stałe wpisały się w historię marki. The Bills są postrzegani jako prawowici pretendenci do Super Bowl przez wszystkich w lidze i Twórcy stołów NFL Zgoda.

Zostały już potwierdzone w pięciu meczach w czasie największej oglądalności, które rozpoczną się w czwartek wieczorem 8 września w Los Angeles przeciwko broniącym tytułu mistrzom. barany. The Bills zagrają jeszcze dwa mecze w „Monday Night Football” przeciwko tytani I bengalskiNiedzielny mecz przeciwko PakowaczeMecz czwartkowego wieczoru przeciwko patrioci Popołudniowy pokaz Dziękczynienia przeciwko Detroit Lwy.

Oto pełny harmonogram Bills, kilka dań na wynos i bardzo wczesna prognoza, jak będzie ewoluować.

Harmonogram rozliczeniowy 2022

tydzień Data Zniżka czas

1

8 września

w baranach

20:20 ET

2

19 września

19:15 ET

3

25 września

w delfinach

13:00 czasu wschodniego

4

2 października

w wronach

13:00 czasu wschodniego

5

9 października

13:00 czasu wschodniego

6

16 października

w głowach

16:25 czasu wschodniego

7

Pożegnanie

8

30 października

20:20 ET

9

6 listopada

W bramach

13:00 czasu wschodniego

10

13 listopada

13:00 czasu wschodniego

11

20 listopada

13:00 czasu wschodniego

12

24 listopada

w lwach

12:30 czasu wschodniego

13

1 grudzień

w patriotach

20:15 ET

14

11 grudnia

13:00 czasu wschodniego

15.

17/18 grudnia

zostanie ogłoszony później

16

24 grudnia

w piwach

13:00 czasu wschodniego

17

2 stycznia

po bengalsku

20:30 czasu wschodniego

18

7/08 stycznia

zostanie ogłoszony później

Pierwszy tydzień klucze do zwycięstwa

Gra w otwierającym sezon ligowy, aby cały świat mógł go zobaczyć, podczas gdy Barany świętują sezon Super Bowl, będzie kolejnym wyzwaniem dla Bills. Ostatnio pod wodzą trenera Seana McDermotta radzili sobie dobrze w tych agresywnych meczach sezonu zasadniczego, kiedy oczekuje się, że wszyscy przegrają. Będą musieli zignorować uczucia i poradzić sobie z drużyną Rameza, która ma talent do powtarzania. Obrona schematu gry ramsów będzie miała kluczowe znaczenie dla Bills, ponieważ pomaga ustawić doskonały atak podań w LA. Bills zmagali się z prowadzeniem obrony i będą mieli trudny wczesny test.

Gra, którą trzeba obejrzeć: In the Chiefs, tydzień szósty

Czy to może być inna gra? Ostatnim razem, gdy te drużyny grały, „13-sekundowy” mecz w rundzie dywizyjnej AFC, był jednym z najlepszych play-offów w historii ligi. The Bills-Chiefs był klasykiem wszechczasów, który zawierał duże zmiany, ogromne rozgrywki, turnieje w ostatniej sekundzie i dramatyczne zakończenie. W każdej chwili grę można rozpoznać po zaledwie dwóch słowach, co wzbudza u fanów przesyt emocji i na długo zostanie w pamięci. Od tego czasu zmieniło się kilka rzeczy, ponieważ zespoły przyjęły inne podejście do sezonu poza sezonem.

The Bills zrobili kolejny krok naprzód, zwiększając talent swojego początkowego składu, chociaż Chiefs mogli zrobić mały krok w tył, odchodząc od odbiornika gwiazd. Trek Hill. Tak czy inaczej, Josh Allen A Billowie wiedzą, że szefowie Patricka Mahomesa są jedną z największych drużyn stojących na drodze do Super Bowl. To będzie czwarta doroczna podróż Bales do Kansas City, więc grali na Arrowhead Stadium.

Najtrudniejszy odcinek: 3-6 tygodni

The Bills zmierzą się z czterema potencjalnymi drużynami w azjatyckich kwalifikacjach z rzędu, trzy z nich są w drodze. Rozpoczyna się wrześniową wycieczką do Miami w zamian za poprawę delfiny Drużyna, najprawdopodobniej w czasie upałów, a następnie mecz drogowy przeciwko wronyJeden mecz u siebie z Mumtaz Steelers Następnie broń i wracaj na drogę przed głowami wrogów. W harmonogramie Billsa nie może być bardziej formacyjnego rozciągnięcia na pozycje w playoffach i tiebreakerach niż w tych czterech tygodniach.

Gra, która stała się trudniejsza: In the Ravens, tydzień 4

The Ravens przegapili ostatni sezon, ale trudno ich winić, biorąc pod uwagę ich trudną sytuację. Kontuzje zdefiniowały ich sezon, ponieważ na początku roku stracili prawie całą obronę, a następnie ich gwiazdorski rozgrywający Lamar Jackson w dół rozszerzenia. Spodziewaj się powrotu wron w tym sezonie. Wyglądają jak rywal AFC, a biorąc pod uwagę ich rzadki styl biegania, Kruki przetestują rachunki po obu stronach piłki, tak jak w sezonach 2019 i 2020.

Gry, których nie możesz stracić rachunków: Vs. Samolotytygodnie 9 i 14

Prosta odpowiedź brzmiała niedźwiedź Lub Lwy oparte na ich składach, ale przegrana z nimi nie będzie miała wpływu na początkowe scenariusze tie-breaków po sezonie. Zamiast tego trafia to do zespołu, który Bills musi pokonać w AFC ponad wszystkich innych przeciwników. Jets zrobili wiele rzeczy dobrze w tym sezonie i wykonali je dobrze, ale prawdopodobnie w ciągu roku staną się wpływowym zespołem w regionie Azji Wschodniej. Kiedy myślisz o golach Billów w Super Bowl, posiadanie kilku zwycięstw w dywizji i konferencji pod ręką może oznaczać wszystko dla Billów, potencjalnie zyskując przewagę w pierwszej rundzie lub home runach po zakończeniu sezonu.

Najlepsze rachunki za przestępstwa, jakie czekają: Bengale (tydzień 17)

Chociaż wodzowie mogli zrezygnować z jednego z najlepiej odbieranych celów, Bengalowie tylko ufortyfikowali swój atak podaniem. Joe BoroughI Ja’Marr Chase I T. Higginsa Będzie to jedno z najbardziej ekscytujących triów w lidze. W tym okresie poza sezonem mocno zainwestowali w swoją linię ofensywną i nadal są Joe MixonJeden z najlepszych biegaczy w lidze. Rozgrywka w późnym sezonie w czasie największej oglądalności powinna być świetną zabawą między dwoma dynamicznymi atakami.

Najlepsza obrona, z którą zmierzą się Bill: Packers (tydzień 8)

Wszyscy postrzegają Packers jako drużynę Aarona Rodgersa, ale ich obrona może być najważniejszym powodem ich sukcesu w 2022 roku. Mają doskonałych graczy na każdym poziomie w swojej linii defensywnej. Kenny Clarkpośpiech na krawędzi Preston Smith I Rashan biegnie i Cornerbacks Gayer Alexander I Eric Stokes, Na przykład, ale nie tylko. W pierwszej rundzie w defensywie dodali dwóch bardzo utalentowanych graczy z Georgii Devonty Biały i plecy Kwai Walker. Jeśli Packers są zdrowi w tygodniu 8, powinna to być zabawna bitwa między utalentowaną obroną a atakiem Bills.

Oczekiwany rekord: 13-4

Chociaż w harmonogramie jest kilka przerażających gier, całkiem możliwe, że Billowie mają najbardziej utalentowany skład w NFLWiększość z tych graczy jest razem od lat. Ich harmonogram jest ustawiony na późną trasę koncertową, podczas której muszą pokonać większość tych zespołów. Sezon 2022 ma potencjał, aby wyprodukować jeden z najlepszych sezonów regularnych w historii franczyzy.

Oczekiwane zakończenie w Azji Wschodniej: Pierwszy

1. Rachunki. 2. Delfiny. 3. Patrioci. 4. Samoloty. Chociaż Delfiny wykonały poważny ruch poza sezonem, który spowodowałby ich dogrywkę i wyprzedziły Patrioty w 2022 roku, nadal nie są w stanie sprostać ustawom. O ile koła nie spadną, Bills zdobędą tytuł AFC trzeci sezon z rzędu i zapewnią co najmniej jeden mecz u siebie po zakończeniu sezonu. W ciągu ostatnich dwóch lat Bills dominował 11-1 w dywizji.

(Zdjęcie: Joshua Allen: Joshua Bessex/Getty Images)

READ  Seattle Mariners wylądują w meczu All-Star 2023, rok wcześniej niż oczekiwano

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top