Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana zakończy wsparcie w 2024 roku

Wsparcie CD Projekt Red Gwint: Wiedźmińska gra karciana Studio zostanie zamknięte pod koniec 2023 roku Ogłoszono w niedzielę.

Zamiast tego od 2024 roku mały zespół CDPR będzie wspierał grę na poziomie konserwacji wspólny Społeczność otrzyma narzędzia do dalszego balansowania i grania w grę. 72 karty, które pojawią się w trzech rozszerzeniach w 2023 roku, będą ostatnimi nowymi kartami dodanymi do gry.

„Planujemy zamknąć talię z każdym pomysłem, który chcemy dodać, każdą mechaniką, którą chcemy zobaczyć, i wszystkim, co chcemy zobaczyć w wspólnydyrektor gry Vladimir Tortsov powiedział fanom w filmie Roadmap 2023 opublikowanym w niedzielę.

Oznaczało to koniec kart, które były wprowadzane i wycofywane z użycia w grze. Z tą stałą liczbą kart dostępnych w środku wspólnyZrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby upewnić się, że jest w dobrej formie”.

Narzędzia społeczności, które pomogą uruchomić grę od 2024 roku, noszą nazwę „Project Gwentfinity”. Obejmuje to sezonowy system postępów, a także zmiany w balansie wprowadzone poprzez głosowanie społeczności. (CD Projekt Red powiedział, że będą obowiązywać inne ograniczenia i zabezpieczenia, aby zapobiec wszelkim anomaliom zakłócającym grę wspólny.)

„Mamy tutaj bardzo niekonwencjonalne rozwiązanie, ale jednocześnie głęboko wierzę, że jest to właściwa droga naprzód” – powiedział Tortsov. Chcemy Ci zaoferować, wspólny Społeczność, odpowiednie narzędzia i możliwości, aby wprowadzać zmiany w balansie gry, iść do przodu”.

Narzędzia będą używane i zarządzane w grze (w przeciwieństwie do używania ich w innej aplikacji lub na stronie internetowej). Tortsov powiedział: „Jeśli chodzi ściśle o narzędzia do równoważenia, kluczowe narzędzia do równoważenia, jest to coś, co naszym zdaniem jest możliwe i zapewni graczom interakcję z grą, nie tylko grając w nią, ale także określając jej kierunek. być zrównoważone, jakie są problematyczne karty? Które karty należy wzmocnić, jakie karty należy wzmocnić i tym podobne.

READ  Więcej dem w nowym PS Plus, ale z dodatkowym obciążeniem dla programistów: to najnowszy pomysł Sony

wspólny Został uruchomiony w otwartej becie w maju 2017 r., a oficjalne wydanie na komputer z systemem Windows nastąpiło w październiku 2018 r. Darmowa gra polegająca na zbieraniu kart została wydana na PlayStation 4 i Xbox One w grudniu następnego roku, chociaż wsparcie dla tych wersji Zamknięte w 2019 roku.

Część gry zręcznościowej na świecie, w którą można grać w 2015 roku Wiedźmin 3: Dziki Goni wspólny Sama się urodziła Kolejny niezależny adresi Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieściże Efektywny sposób wspólnyKampania dla jednego gracza. Gra widział również Rozszerzone budowanie talii typu roguelikePołączenie Nieuczciwy mag znowu w lipcu.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top