Gwiazda „WKRP w Cincinnati” Frank Bonner umiera w wieku 79 lat

Aktor Frank Bonner, który w telewizyjnym sitcomie zagrał menedżera sprzedaży Herba Tarlika WKRP w Cincinnati, w wieku 79 lat.

Bonner zmarł w środę z powodu powikłań związanych z demencją Lewy’ego.

Aktorzy WKRP w Cincinnati Reżyser obsady Gary Sandy, który grał dyrektora programu radiowego Andy’ego Travisa, opublikował hołd dla Bonner na Facebooku. “Zgadza się!” Sandy Książki. “wyraźny [passed] Daleko wczoraj, 16 czerwca o 3:49 PST. Zgraj mojego wielkiego przyjaciela !!! “

Bonner urodził się 28 lutego 1942 r. w Little Rock w Ark. Swoją pierwszą rolę aktorską otrzymał w niezależnym filmie eksperymentalnym z 1967 roku. Umiar… podróż w nieznane, o grupie czterech nastolatków w dolinach Kalifornii, którzy odkrywają starożytną księgę, która uwalnia na świat mnóstwo nadprzyrodzonych demonów. Film został ponownie nakręcony, przerobiony i ponownie wydany w 1970 roku jako klasyk Równonoc, gdzie Bonner ponownie zagrał Jima Hudsona (i przypisuje mu się pseudonim Frank Bowers Jr.).

Bonner pojawił się w kilku filmach i odcinkach telewizyjnych w latach 70. XX wieku. W 1978 rozpoczął mistrzostwo WKRP w Cincinnati, który śledzi nieszczęścia raczkującej fikcyjnej stacji radiowej w Ohio. Jego bohater, Herb Tarlek, był znany z głośnych wzorzystych garniturów, białego paska i butów.

WKRP w Cincinnati Emitowany był przez cztery sezony, zanim zakończył się w 1982 roku i cieszył się ogromnym powodzeniem masowym oglądaniu przez następną dekadę. Bonner ponownie wcielił się w rolę Herba Tarleka w serii spinoff Nowa WKRP w Cincinnati Od 1991 do 1993 roku.

Bonner pracował również intensywnie za kamerą, reżyserując kilka odcinków WKRP w Cincinnati Wraz z pierścionkami Pokaz Van DyckaA Kto jest odpowiedzialny? A Uratowany przez dzwonek: nowa klasa.

W rocznicę: 2021 zgonów

Upamiętniający muzyków, aktorów, producentów i innych zmarłych w 2021 roku.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top