Gwiazda „Supernatural” Jared Padalecki jest „zdruzgotany” przez Jensena Acklesa Spinoffa

dźwięk Jared Padalecki Ze zdziwieniem ogłosił, że „nadprzyrodzonyPodziel się gwiazdą في Jensen Ackles on jest Rozwój podciągu O rodzicach ich bohaterów.

Po wiadomości, które pojawiły się w czwartek wieczorem, Jensen i Daniel Ackleskill Pracując nad nowym programem zatytułowanym „The Winchesters”, Padalecki ujawnił na Twitterze, że „nie ma absolutnie żadnego udziału” w serialu i że tweet Acklesa był pierwszym, o którym słyszał.

„Przyjacielu. Cieszę się z twojego powodu. Szkoda, że ​​nie słyszałem o tym w inny sposób niż na Twitterze” – napisał Padalecki, zwracając się do tweeta, który Ackles napisał na Twitterze.

Zapytany przez fana, czy jego tweet to żart, Padalecki odpowiedział: „Nie. To nieprawda. Po raz pierwszy o tym słyszę. Jestem bardzo rozczarowany”.

CW ma zobowiązanie do scenariusza prequela przez parę Acklesów. Nowy spektakl zostanie opowiedziany z perspektywy narratora, Deana Winchestera – a Jensen Ackles ponownie wcieli się w jego rolę. Opisywana jako nieopowiedziana epicka historia miłosna o tym, jak rodzice Winchestera spotkali się i jak postawili wszystko na szali, aby ocalić nie tylko swoją miłość, ale cały świat. Ackles jest producentem wykonawczym wraz z Robbiem Thompsonem, który napisał pod-część, a wcześniej był współproducentem wykonawczym oryginalnego serialu „Supernatural”.

Supernatural zakończył swój 15-sezonowy bieg zeszłej jesieni i został bardzo pokochany przez swoich fanów. Ackles i Padalecki wystąpili jako bracia Dean i Sam Winchesterowie, którzy polują na demony, duchy, potwory i wszelkiego rodzaju niebezpieczne stworzenia. Jeffrey Dean Morgan i Samantha Smith pojawiają się w serialu jako ich rodzice, John i Mary Winchester, ale John umiera w premierze drugiego sezonu, a Mary zostaje zabita przez demona, gdy Sam był dzieckiem, co prowadzi go do podjęcia decyzji o zostaniu Łowca potworów.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top