Gwiazda Stranger Things, Noah Schnapp, ujawniła się w filmie TikTok jako wesoły

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie (CNN) – gwiazda „Stranger Things” Noah Schnapp ujawnił, że ma więcej podobieństw do swojego ekranowego bohatera, Willa Byersa, niż wcześniej sądzono.

Aktor, 18 lat, Udostępnij TikToka Czwartkowy film, w którym identyfikuje się jako wesoły.

the Tekst na ekranie w filmie mówi: „Kiedy w końcu powiedziałem moim przyjaciołom i rodzinie, że jestem gejem po 18 latach strachu w szafie, a oni powiedzieli tylko:„ Wiemy ”.

W klipie Schnapp uśmiecha się, synchronizując usta głos Który mówi: „Wiesz, jak to nigdy nie było? Tak poważne. Nigdy nie było tak poważnie. Szczerze mówiąc, nigdy nie będzie tak poważnie”.

Pod filmem Schnapp podpisał post: „Myślę, że bardziej przypominam Willa, niż myślałem”.

Postać Schnappa „Stranger Things”, Will Byers, jest centralną postacią popularnego serialu Netflix, aw ostatnim sezonie 4 wyznaje miłość swojemu przyjacielowi Mike’owi (w tej roli Finn Wolfhard).

W lipcu zeszłego roku, powiedział Schnapp różnorodny To jest w 100% jasne. [Will] On jest gejem”, a jego postać zmagała się ze swoimi uczuciami przez cały serial (uczucie, które zauważyła większość widzów).

Komentarze do TikToka Schnappa w czwartek zawierały wiele wiadomości o miłości i wsparciu.

Podobnie jak jego współpracownicy w Stranger Things, który zadebiutował w 2016 roku, Schnapp dorastał głównie przed kamerą. Szczególnie ze względu na pandemię między emisją trzeciego i czwartego sezonu zeszłego roku 2019 istniała duża przerwa, co pokazało, że młodsza obsada serialu jest wyraźnie bardziej dojrzała.

Stranger Things zakończy się piątym sezonem, składającym się z ośmiu odcinków.

READ  55. urodziny Salmy Hayek z Angeliną Jolie

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top