Gwiazda „Miasta rodzinnego” Erin Napier odpowiedziała na reakcję na post w mediach społecznościowych o mężu Ben

za pomocą Brent Fordyk.

4 godziny temu

Erin Napier myślała, że ​​podziela słodkie uczucia do swojego męża Bena, jej koleżanki z kanadyjskiego HGTV „miasto rodzinne”Ale znalazła się w nieoczekiwanym kontrowersji.

Wszystko zaczęło się, gdy Napier udostępnił na Instagramie zdjęcie córki pary przytulającej się do męża, z którym na początku tego roku powitała swoją drugą córkę.

Czytaj więcej:
„This Is Us” złożył sekretny hołd nowemu dziecku Erin i Bena Napier

„Powiedz jej dziś wieczorem, że zadaniem mężczyzny jest dbanie o bezpieczeństwo dziewcząt, ich pielęgnowanie i ochrona”. Dangit, jeśli nie trafimy w dziesiątkę w tym domu” – napisała w podpisie.

Chociaż Napier otrzymała wiele pochwał za swój udział, wywołała również sprzeciw ze strony tych, którzy uważają, że obowiązkiem zarówno mężczyzn, jak i kobiet jest zapewnienie bezpieczeństwa swoim dzieciom, mężczyznom i kobietom, a takie stwierdzenia zachęcają kobiety do polegać na mężczyznach.

Czytaj więcej:
Erin Napier dowiaduje się o zaskakującym związku rodzinnym z budynkiem, nad którym pracuje w „The House”

W końcu udzieliłem odpowiedzi. Cóż, ma trzy lata i uczymy ją, jak znaleźć swoje mocne strony, napisała.

„Jedną z ważnych rzeczy, które wiemy, jest to, że jej rodzice są bardzo zależnym zespołem i może liczyć na swoją rodzinę”. I na zakończenie dodała: „Może jak będzie miała cztery lata, może wyjść i założyć firmę lub coś takiego”.

READ  Lindsay Lohan nie będzie wśród prawdziwych gospodyń domowych w Dubaju

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top