Gwiazda „Batgirl” Leslie Grace odpowiada na anulowany film na Instagramie

Odwoływanie filmów nie jest niczym nowym w Hollywood.

Ale film jest opóźniony po tym, jak został już wyprodukowany 90 milionów dolarów? To nie jest zbyt częste.

Wydaje się, że taki los spotkał Warner Bros. Dziewczyna nietoperz Film z wiadomością, że nie zostanie wydany, mimo że jest już w fazie postprodukcji złamany przez Poczta w Nowym Jorku Przed ofertami jak różnorodny potwierdziłem to – A teraz sama Batgirl, Leslie Grace, odpowiedziała na historie na Instagramie.

Zobacz też:

Anulowanie Warner Bros. Bo „Batgirl” nie oznacza, że ​​Snyderverse powróci

Śledząc najnowsze wieści o naszym filmie Dziewczyna nietoperzJestem dumny z miłości, ciężkiej pracy i intencji, jakie cała niesamowita obsada i niezmordowana ekipa włożyli w ten film w ciągu siedmiu miesięcy w Szkocji. Zawiesiła swoje stanowisko.

„Czuję się tak szczęśliwy, że pracowałem pośród absolutnych wspaniałych i wykutych relacji na całe życie w tym procesie! Każdemu fanowi Batgirl – dziękuję za miłość i wiarę, które pozwoliły mi nosić abaję i stać się, jak powiedział Babs Best, kimś wyjątkowym bohater!” „

Grace udostępniła również zdjęcia, na których nosi kostiumy, a także wideo, na którym przygotowuje się do śpiewania piosenki Whitney Houston „I Will Always Love You” oraz klip rozrywkowy, na którym ona i jej koleżanki śpiewają „Promiscuous” Nelly Furtado. .

Łaska nie jest jedyna Dziewczyna nietoperz Gwiazdka za publikację Śledź też wiadomości. Ivory Aquino, która miała zagrać w filmie Alysię Yeoh, Udostępnij kilka klipów zza kulis Ona i Grace robią karaoke z napisem „moja #batgirl i karaoke na całe życie”.

Co oznacza zniesienie kapitału? będziemy, Bez powrotu do Snyderverseale prawdopodobnie będą to lata zamieszania co do tego, jak najlepiej podejść do franczyzy.

Aktualizacja: 4 sierpnia 2022, 14:53 GMT Reżyserzy Batgirl Adel El-Araby i Bilal Falah wydali następujące oświadczenie na Instagramie, mówiąc, że wiadomość była „smutna i zszokowana”.

READ  Ben Stiller nazywa film, który stracił w latach 90., że „do dziś go prześladuje”

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top