Gunna & Drake Connect On „P Power”

zapytał swoich fanów i Jonasz odpowiedział. Gruziński raper rozpoczął 2022 rok z zemsty, ponieważ Gunna nie tylko go uwolnił DS4EVER album W tym miesiącu, ale już się udało Edycja Standardowa Deluxe. Przed premierą DS4EVER fani byli podekscytowani, gdy go zobaczyli kaczor Pojawiał się wraz z kilkoma innymi znaczącymi artystami na liście funkcji Gunny, jednak w tajemniczy sposób zaginął utwór Drizzy’ego, „P Power”.

W piątek (14 stycznia) Gunna i Drake zadebiutowali utworem pochodzącym z produkcji Metro Bumen. Mówi się, że ta dwójka raperów spotkała się już po raz trzeci i sądzimy, że nie będzie to ostatnie. Irytująca wersja „P Power” zawierała próbkę Donny Summer i chociaż ta piosenka nie została potraktowana przez DS4EVER, fani nie martwią się nią, dopóki się pojawi.

Streamuj „P Power” i podziel się swoimi przemyśleniami na temat tej współpracy. Koniecznie sprawdź też Recenzja Gunna DS4Ever.

Cytuję z niego piosenki

Idę, kochanie, do cholery, zamierzam krokodylować dziecko Birkina (pieprzyć to)
Nie robimy przerw, ona chce uprawiać seks na co dzień
Musiałem przestać, zdobyć trochę piercingu dla tej pani
Idziemy CC, sprawiamy, że chce zwariować
Mercedes wjechał w mercedesa

READ  Mattia Roach zdobywa dwudziesty trzeci gobar! Wygraj i opowiedz światu o pięknie Cape Breton

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top