Guerrero Jr. O Blue Jays w Home Run Derby: „więcej tak niż nie”

Z 22 biegami u siebie w MLB, Vladimir Guerrero Jr. W tym sezonie jest w ataku z Toronto Blue Jays.

Wkrótce ta scena może ponownie zająć centralne miejsce w Home Run Derby.

„Jeśli chodzi o derby, wciąż o tym myślę” – powiedział dziennikarzom Guerrero Jr. “Nie jestem pewien, nie będę cię okłamywał, jestem bardziej tak niż nie. Ale jeszcze nie zdecydowałem.”

To był pierwszy i ostatni raz, kiedy Guerrero Jr. Noc derbowa przeszła do historii w 2019 roku.

W drodze do ostatecznego zwycięstwa nad Mattem Chapmanem z Oakland Athletics w pierwszej rundzie, gwiazda Blue Jays zrobiła 29 home runów, przewyższając 28 punktów Josha Hamiltona w 2008 roku, najwięcej w każdej rundzie w historii Derby.

W kolejnej rundzie Guerrero Jr. Z własnym rekordem ukończył ponownie na 29. miejscu i osiągnął prawie 30, ale jego ostatnia jazda w dodatkowym czasie nie była w stanie pokonać lewej ściany pola na Progressive Field. Urzekająca passa młodej gwiazdy zakończyła się z 91 zawodnikami, ale daleko mu do koronacji mistrzowskiej, przegrywając z Pete Alsonso, którego wygrał w swoim 23. finale u siebie z Homerem.

„Głównym powodem, dla którego skłaniam się ku „tak”, jest to, że będę miał przywilej przebywania tam z rodzicami i rodzeństwem. [there] powiedział Guerrero Jr. “I oczywiście w 2019 roku podobał mi się ten moment. Podobało mi się. Wszystko było świetnie. Teraz z drugiej strony muszę zobaczyć, jak czuje się moje ciało. To będzie główny powód, jak się czuję, jeśli odmówię albo nie.”

READ  Felix Auger - Eliassim leci do finału w Stuttgarcie; Twarze Marin Cilic | ATP .okrągły

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top