Guardians of the Galaxy: Karen Gillan przysięga, że ​​to nie ona żartuje z Jamesem Gunnem

Podczas kręcenia Strażników Galaktyki Cz. 3, reżyser James Jean otrzymał mnóstwo anonimowych „prezentów” w postaci postaci Ricky’ego i Morty’ego, a Karen Gillan przysięga, że ​​nie mają z nimi nic wspólnego.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z Hollywoodzki reporter34-letnia gwiazda Strażników Galaktyki została zapytana, czy wie, kto stoi za tym żartem.

„Nie, nie wiem! Wszyscy myślą, że to ja! Nie ja!” Powiedziała. „Poszedłbym nagrać, mówiąc, że to nie ja. Nie wiem, kto to robi, ale wczoraj byłem na ekranie i wszystko wymyka się spod kontroli. Przejmują całą Video Village. nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się, kto to jest.”

Gunn po raz pierwszy podzielił się tym, że żartował kilka miesięcy temu podczas kręcenia trzeciego filmu Guardians of the Galaxy, kiedy zaczął kronikować tajemnicze pojawienie się breloczków Rock and Morty na swojej platformie do przesyłania strumieniowego wideo.

Od tego czasu sytuacja się pogarsza.

Gunn jest fanem Ricka i Morty’ego i otrzymał teraz imponującą liczbę breloków i figurek podczas kręcenia Guardians. Nie jest to wielka sprawa dla fanów serialu, ale zaczynają to trochę przejmować.

„Zostało nam mniej niż sześć tygodni zdjęć” – powiedział. przez Twittera. „Modlę się, abyśmy znaleźli winowajcę przed tym czasem (ale niedługo wcześniej, więc wciąż otrzymujemy nowe numery).”

Obsada najwyraźniej świetnie się bawi, przegrupowując się w sequelu.

„Myślę, że wszyscy byli bardzo podekscytowani powrotem do siebie” – powiedział Gillan. „To było zawrotne uczucie podekscytowania. Cała rodzina jest znowu razem i naprawdę czujemy się jak rodzina.”

READ  Zapaśnik Scott Hall usunięty z systemu podtrzymywania życia

Oczywiście Gunn prawie przegapił trzecią część po tym, jak Disney zabrał go z projektu… tylko po to, by wkrótce potem wrócił do akcji.

– Nie czułby się tak dobrze, gdyby nie wrócił z nami James – powiedziała Gillan. „To nie miał być ten sam film. Tak więc wszyscy byliśmy bardzo wdzięczni, że udało nam się wszystko zrobić tak, jak powinno. A teraz prawie skończyliśmy. zamknij ten rozdział The Guardians, jaki obecnie znamy”.

A kto stoi za postaciami Ricka i Morty’ego… możemy nigdy się nie dowiedzieć.

Ale sprawy wyraźnie idą dobrze dla Strażników Galaktyki i wydaje się, że świetnie się bawią.

Strażnicy Galaktyki Cz. 3 gwiazdki Chris Pratt jako Starlord obok Zoe Saldana jako Gamora, Dave Bautista jako Drax, Vin Diesel jako Groot i Bradley Cooper jako Rocket. Dołączają do nich Karen Gillan, Will Poulter, Elizabeth Debicki i Pom Klementieff.

James Gunn napisał i wyreżyserował sequel Strażników Galaktyki oparty na postaciach Dana Abnetta i Andy’ego Lanninga.

Ryan Liston jest dziennikarzem rozrywkowym i krytykiem filmowym dla IGN. możesz to śledzić Świergot.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top