Gry na konsolę Xbox 360 nie będą już dostępne w Games with Gold

Gry na konsolę Xbox 360 nie będą już dostępne w Games with Gold

Microsoft ogłosił, że od października nie będzie już oferować gier na konsolę Xbox 360 w ramach usługi Xbox Live Games with Gold.

Chociaż do Xbox Game Pass dodawanych jest więcej tytułów na konsolę Xbox 360, Microsoft przestanie rozdawać te starsze gry w ramach swoich gier z subskrypcją Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Firma omawiała wcześniej trudności z przeniesieniem swoich starych gier na nowoczesne konsole. Wynika to z gromadzenia i przechowywania danych oraz problemów licencyjnych.

Do Xbox Game Pass dodano jednak około 100 gier ze swojej biblioteki 360. Mówi się, że są to wszystkie gry, które firma była w stanie zachować i przenieść. Wszelkie gry pobrane wcześniej w ramach Games with Gold nie zostaną zmienione po październiku.

Microsoft nadal zamierza udostępniać niektóre ze swoich starszych gier po tej dacie. Oprócz gier zaprojektowanych dla konsoli Xbox Series X/S, gry na konsolę Xbox One nadal będą objęte subskrypcją Xbox Live Gold.

Poniżej znajduje się wiadomość e-mail wysłana do użytkowników usługi Xbox Live. (Dzięki krawędź.)

Od 1 października 2022 r. comiesięczne gry oferowane posiadaczom subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate i Xbox Live Gold za pośrednictwem usługi Games with Gold nie będą już zawierać tytułów na konsolę Xbox 360.

„Wyczerpaliśmy naszą zdolność do wprowadzania gier na konsolę Xbox 360 do naszego katalogu, jednak Games with Gold nadal będzie zawierać ekscytujące tytuły na konsolę Xbox One i co miesiąc wyjątkowe oszczędności”.

„Nie wpłynie to na żadne gry na konsolę Xbox 360 pobrane przed październikiem 2022 r. Wszelkie gry na konsolę Xbox 360, które wykupisz w usłudze Games with Gold przed tym terminem, możesz zachować na swoim koncie Xbox, niezależnie od tego, czy kontynuujesz subskrypcję”.

READ  OnePlus Nord 3 oficjalnie wyciekł, premiera z pewnością się zbliża

W innych wiadomościach na temat konsoli Xbox Lista gier dodanych do Xbox Game Pass w lipcu z liczbą Yakuza Gry, w tym ulubione przez fanów Yakuza 0A Jadąc do usługi abonamentowej.

Napisane przez Georginę Young w imieniu GLHF.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *