Grupa Pieprzyk osiąga 117. etap stacji w Polsce

Spółka otworzyła nowy front pod marką Moc Jakość Zysk jako czwartą placówkę zlokalizowaną na Mazowszu.


W miniony piątek Grupa Pieprzyk świętowała otwarcie 117. stacji paliw w Polsce. Zlokalizowany w Żyrardowie nowy obiekt został otwarty pod marką Moc Jakość Zysk i jest czwartą placówką powstałą na Mazowszu oferującą klientom rozwiązania paliwowe takie jak Benzyna 95, Olej napędowy i Gaz płynny (LPG).

Oprócz koncesji na paliwo instalacja wyposażona jest w sklep spożywczy, który oferuje nie tylko artykuły spożywcze, ale także artykuły motoryzacyjne i zabawki. Do dyspozycji klientów jest również Warzywniak, autorski koncept Grupy Pieprzyk, który oferuje produkty z grupowego wzrostu, takie jak warzywa, owoce, ziemniaki marki SOKCZYSTY oraz naturalne soki tłoczone.

Nowa stacja Moc Jakość Zysk jest czynna 24 godziny na dobę, jak każda inna placówka firmy, i akceptuje karty paliwowe Floty Pieprzyk, DKV, E100 i UTA. Dodatkowo firma opracowała myjnię bezdotykową w pobliżu podjazdu, która wkrótce zostanie otwarta.

Założona w 1989 roku marka detaliczna paliw Grupy Pieprzyk obejmuje dziś osiem polskich województw. Od ponad 33 lat firma działa na terenie całego kraju i ugruntowała swoją pozycję jednego z największych niezależnych sprzedawców paliw.

W ciągu ostatniego roku grupa nawiązała współpracę z Avia Międzynarodowe Stowarzyszenie do dalszego rozwoju swojej sieci. Stowarzyszenie zakończyło się jednak w zeszłym miesiącu, a operator marki Moc Jakość Zysk ogłosił po roku decyzję o zakończeniu współpracy.

Powiązane treści

Omówić

READ  Polska zgłasza obawy związane z polskim traktowaniem migrantów pozostawionych na granicy białoruskiej

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top