Green Bay Packers vs Detroit Lions 1/8/23 NFL typy, prognozy, kursy

Detroit Lions (8-8) kontra Green Bay Packers (8-8)
8 stycznia 2023 r., 20:30 czasu wschodniego
Linia: Green Bay Packers -4,5 / Detroit Lions +4,5; Powyżej/poniżej: 48,5
(Kliknij tutaj, aby zobaczyć najnowsze kursy bukmacherskie)

Detroit Lions i Green Bay Packers zmierzą się w niedzielę w meczu NFL na Lambeau Field. Detroit jest jak dotąd 8-8 po wygranej z Bears w zeszły weekend. Jeśli chodzi o Packers, oni również siedzą na 8-8. Green Bay odniósł ogromne zwycięstwo nad Wikingami w swoim ostatnim meczu. Sprawdź cały sezon dla Darmowe typy z NFL Na czacie sportowym.

Detroit rozpoczęło rok zaledwie 1-6 od samotnego zwycięstwa nad liderami. Od tego czasu Detroit wygrało 7-2 z Packers, Bears, Giants, Jaguars, Vikings, Jets i Bears, a także przegrało z Bills i Panthers.

Podchodząc do gry Bears w niedzielę, Lions prowadzili do przerwy 24:10. Detroit zdobył stamtąd 17 punktów więcej podczas wygranej 41-10. Jared Goff rzucił 255 jardów z trzema punktami, a Jamaal Williams miał 144 jardy z jednym niszczycielem na 22 prowadzących.

Po stronie Green Bay mieli tylko 3-6 po pierwszych dziewięciu meczach, pokonując tylko Patriots, Bucks i Bears. Packers mają obecnie serię czterech zwycięstw z rzędu nad Bears, Rams, Dolphins i Vikings.

W niedzielnym starciu z Wikingami Packers prowadzili 27:3 do przerwy. Stamtąd zebrał się Green Bay i wygrał 41-17. Aaron Rodgers zakończył z wynikiem 159 jardów i wynikiem, podczas gdy Aaron Jones poprowadził rusherów 14 prowadzeniami na 111 jardów.

Lwy mają 8-1 ATS w ostatnich dziewięciu meczach i 7-1 ATS w ćwierćfinale po wygranych jeden po drugim. Detroit ma 5-1 ATS w ostatnich sześciu meczach przeciwko NFC.

Tymczasem Packers mają 4-0 ATS w ostatnich czterech meczach i 4-1 ATS w ostatnich pięciu meczach z NFC. Green Bay osiągnął 13-6 ATS na ostatnich 19 punktach po wygranej ATS.

zrywać lub zrywać: Mógłbym zaatakować tutejsze lwy. Niezależnie od tego, powinien to być dobry mecz, ponieważ obie drużyny wciąż mają aspiracje do playoffów – i obie potrzebują pomocy ze strony Seattle. Podczas pierwszego spotkania 6 listopada Detroit odniosło zwycięstwo 15-9 dzięki trzem przechwytom Aarona Rodgersa. Obie drużyny strzelają ostatnio lepiej, więc chciałbym, żeby ta drużyna była wyżej. Green Bay zdobył 24 lub więcej punktów w pięciu meczach z rzędu i będzie ciężko u siebie. Jednak Lions sami nie zdobyli 20 lub więcej punktów w ośmiu meczach z rzędu. Detroit chciałoby zdmuchnąć osłonę w bliskiej grze. To musi być zabawne.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top