Grayson rozszerza się na Polskę

Nielsen Cresanote rozszerzył swój międzynarodowy zasięg metadanych wideo na Polskę.

Crossonate Metadata umożliwi subskrybentom, takim jak dostawcy płatnej telewizji, nadawcy i serwisy streamingowe, wzbogacenie rozrywki, jaką zapewniają polskiej publiczności, poprzez odtwarzanie większej liczby piosenek w popularnych programach lokalnych i globalnych.

Według firmy Nielsen średni czas oglądania telewizji w Polsce w 2020 roku jest według Graceland niezmiennie wysoki. W tych warunkach dostawcy telewizji muszą zapewnić przydatne funkcje nawigacji, wyszukiwania i odkrywania treści, które ułatwiają wizję i lojalność.

Zdaniem Raymonda von Rammstonga, dyrektora produkcji Gresenote, „Dzięki ponad 200 linearnym kanałom telewizyjnym na linii globalnych i lokalnych usług na żądanie widzowie w Polsce stoją w obliczu kontrowersji związanych z wyborem ze względu na dużą zawartość treści.

„ Pomagając w łączeniu widzów za pomocą seriali thrillerów, które trzeba zobaczyć, takich jak Chilka, głównych wydarzeń sportowych, takich jak długotrwałe seriale, takie jak „ M Jack Milosk ” lub turnieje drużynowe UEFA Euro 2020, dostawcy Graysonot mogą rozwijać swoje firmy, zapewniając ulepszonych użytkowników doświadczenie. „

READ  Zgony w Polsce związane z COVID-19 osiągnęły nowe rekordy po kwietniu

Henry Herrera

„Irytująco skromny fanatyk telewizyjny. Totalny ekspert od Twittera. Ekstremalny maniak muzyczny. Guru Internetu. Miłośnik mediów społecznościowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top