Gracze Pokémon GO bojkotują grę po tym, jak Niantic usuwa zmiany związane z COVID

W ciągu ostatnich kilku miesięcy twórcy Niantic pochodzili z Pokemon GO – Zmiany wprowadzone w grze dla graczy dotkniętych globalną pandemią (czytaj: wszyscy) zostały cofnięte. Wczoraj, W szczególności usunęli zakres zwiększonej interakcji różnych interesujących miejsc w Stanach Zjednoczonych i Nowej Zelandii Pierwszym z nich jest wzrost liczby przypadków COVID.

Zmiany epidemiologiczne w Pokémon GO skupiły się na bezpieczeństwie i dostępności, zwiększając odległość, jaką gracze mogą wchodzić w interakcję z PokéStops i siłowniami oraz upewniając się, że gracze nie muszą wychodzić z domu, aby zdobyć niezbędne przedmioty, takie jak perfumy Pokémon-summon.

Pokemon NIE
zdjęcie: Umieść tweeta

Podczas gdy niektóre funkcje, takie jak wydłużony czas trwania kadzideł i bitew dystansowych, zostaną zachowane w grze, usunięcie kilku innych zirytowało społeczność Pokémon GO – w tym niektóre z największych nazwisk.

Trenerzy z dużą liczbą obserwujących, takich jak kaczka kaczkai ZoëTwoDots, I Brandon Tan Do Twittera, aby wyrazić swoje niezadowolenie za pomocą wiadomości stworzonej przez społeczność:

W liście członkowie społeczności wyrazili „rozczarowanie” decyzją Niantic o usunięciu zmian, w szczególności ograniczeniu zakresu interakcji. Zgodnie z listem, szerszy promień interakcji przyczynił się do bezpieczniejszego, bardziej przystępnego i pełnego szacunku sposobu prowadzenia gry, który nie wymaga wchodzenia w niebezpieczne obszary, wchodzenia w teren czy blokowania wejść.

„Trenerzy mieli wrażenie, że zwiększony promień reakcji PokéStop zawsze będzie” – stwierdza list, cytując Aktualizacja bloga 19 listopada:

„Niektóre z tych zmian będą nadal obowiązywać w dającej się przewidzieć przyszłości, takie jak możliwość zdalnego najazdu, zmiany w GO Battle League oraz zwiększona odległość, na jaką można obracać płyty ze zdjęciami w salach gimnastycznych i PokéStops”.

Petycja Change.org z ponad 160 000 podpisów wzywa do zwiększenia odległości interakcji „jako jednej z najlepszych zmian [Niantic has] absolutnie, dzięki czemu gra jest bezpieczniejsza i bardziej dostępna dla wszystkich” i Wezwał ludzi do bojkotu gry i firmy, dopóki Niantic nie odpowie. youtube ZoëTwoDots i serpentyny ogórkowe PkmnMistrz Holly Dołączyła do wezwania do bojkotu, przy czym pierwsza stwierdziła, że ​​nie wyda pieniędzy w grze, dopóki Niantic nie zgodzi się na utrzymanie zmian COVID, a druga odmówi transmisji strumieniowej gry.

READ  Nowa aktualizacja beta PS5 firmy Sony naprawia również jedną z najbardziej absurdalnych wad

Oprócz kwestii poruszonych w liście, pandemia jest w rzeczywistości daleka od zakończenia dla dużej części społeczeństwa. Pojawiły się nowe wzrosty wspomniane na Florydziei Iran, Tajlandia i Turcja W ciągu ostatnich dwóch tygodni wiele osób nie zostało jeszcze w pełni zaszczepionych. Dla większości graczy albo nie jest możliwe granie w grę tak, jak są do tego przyzwyczajeni, albo jest to nadal ryzykowne.

Niestety, niektóre z bojkotów i skarg zostały skierowane do niektórych programistów i menedżerów społeczności, a w Pokémon GO jest sporo filmów i tweetów od wielkich nazwisk. W szczególności poprosili swoich zwolenników, aby nie zamieniali ich skarg w nękanie.

Niantic przekazał Eurogamerowi następujące oświadczenie::

„Jak ogłosiliśmy w czerwcu, wprowadzamy nowe nagrody eksploracyjne dla graczy w USA i Nowej Zelandii oraz usuwamy lub zmieniamy niektóre nagrody oferowane w zeszłym roku.

Gracze mogą sprawdzić „Widok dnia” w grze, aby zobaczyć, jakie konkretne nagrody są dla nich dostępne. Będziemy nadal monitorować wytyczne dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa związane z aktywnością na świeżym powietrzu”.

Czy byłeś rozczarowany decyzjami Niantic? Czy przerywasz grę? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top