Gracze Metal Gear Solid boją się nowego błędu

Wąż z MGS1 patrzący w kamerę.

zrzut ekranu: Konami

Przez weekend Twitch Streamer Boba transmitowała swoją grę twarde wapno metaliczne po raz pierwszyNSr i po tym, jak zaatakowali ją niektórzy strażnicy, odwróciła się, by z nimi walczyć. W tym momencie przypadkowo cofa się przez zamknięte drzwi i odkrywa nową usterkę, która może zaoszczędzić dużo czasu i to właśnie doprowadziło do MGS Szybcy biegacze szaleją dzięki możliwościom oszczędzania czasu.

w twarde wapno metaliczneW końcu dotrzesz do sekcji, w której musisz wchodzić i schodzić po niektórych wieżach komunikacyjnych, walczyć z helikopterem, wspinać się po schodach, a nawet wylądować na linie. To dużo. Podczas tej sekcji Bubba uciekała przed strażnikami i zbliżała się do zamkniętych drzwi, więc odwróciła się, by walczyć z rojem wściekłych uzbrojonych bandziorów. Robiąc to, została kilka razy postrzelona, ​​odepchnięta na tyle, że Model Węża zatrzasnął drzwi i wydawało się, że uruchomił spust, Niech Bubba wchodzi po schodach Wejdź wcześnie na teren zewnętrzny. Świętuj z piosenką.

W wywiadzie dla YouTubera Drakon AstronBubba dał jasno do zrozumienia, że ​​wtedy nie myślała o tym zbyt wiele. „Myślałem, że to coś, co ktoś mógł zrobić wcześniej, przez przypadek”.

To była jednak wielka chwila. Nikt nigdy wcześniej nie widział ani nie dokumentował tego błędu i wydaje się, że pozwoliło to Bobowi pominąć dużą część rozgrywki. Szybko, gdy zrzuty ekranu błędu rozprzestrzeniły się na Twitterze i Reddit, kolektyw twarde wapno metaliczne społeczność prędkości zgubione gówno. Niektórzy oszacowali, że jeśli tę wadę można wiarygodnie odtworzyć, Może zaoszczędzić ponad dwie lub trzy minuty. I, w ciągu kilku godzin, ludzie zaczęli powtarzać błąd, który niektórzy nazywają “Boba Skip”, chociaż sama Boba chciałaby, aby nazywano go “Kevin”.

Teraz, po powtórzeniu błędu, gracze zaczęli obszernie formułować teorię i badać, jak działał błąd, co oznaczał dla gry i czy można go było zastosować gdzie indziej. gracze w MGS Serwer szybkiego uruchamiania Discorda testuje inne zamknięte drzwi i niedostępne obszary gry, w których można użyć „Boba/Kevin Skip”, aby zaoszczędzić więcej czasu. Jeśli niektóre z tych obszarów można pominąć z tą wadą, możliwe, że Boba nie tylko znalazł zgrabną sztuczkę, która pozwala zaoszczędzić kilka minut, ale także znalazł zupełnie nową strategię, która może całkowicie zmienić sposób, w jaki ludzie biegają. twarde wapno metaliczne Na PC i konsoli.

Nieźle jak na kogoś, kto nie biega szybko w grze na co dzień i właściwie nigdy w nią nie grał twarde wapno metaliczne Przed. Według Bubby, jeden sprinter powiedział, że lubi szukać błędu, ponieważ zamiast długoletniego sprintera był kimś, z kim można spędzać czas. MGS.

„Najlepsze jest to, że to nie jakiś frajer jest szybki sprzęt metalowy Szybki biegacz powiedział jej, że od setek lat. „Po prostu lubię grać w gry wideo i odkrywać tę szaloną rzecz przez przypadek”.

READ  Okazuje się, że „podkładki piankowe” w kontrolerach Zelda Joy-Con nie są nowością

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top