Gracze Forza Horizon 5 kupują niekończące się Jeepy Willysa, aby zebrać pieniądze

Od pierwszego planu, w którym przelatujesz samolotem nad meksykańskim wulkanem w Fordzie Bronco z 2021 r., zanim przejdziesz do Corvette Stingray Coupe z 2020 r., Porsche 911 „Desert Flyer” z 1989 r. i Mercedesa-AMG One z 2021 r. Forza Horyzont 5 Upewnia się, że pokazuje swoje najlepsze samochody.

To zabawne, że jednym z najpopularniejszych zakupów i taktyki dla graczy pragnących zdobyć nagrody jest obracanie się wokół starego jeepa. Jeep Willys z lat 40. jest obecnie ulubieńcem, a wielu graczy wybiera samochód, aby skorzystać z exploitu, który pozwala im zdobywać Super Wheelspins w nieskończoność (czytaj: dużo gotówki lub rzadkich nagród samochodowych), kupując stary samochód. , a następnie sprzedaj.


według Centrum WindowsTani samochód jest dostępny tylko za 40 000 punktów i potrzebujesz tylko kilku punktów umiejętności, aby ulepszyć wystarczająco, aby zdobyć Super Wheelspin.

Ponieważ możesz „podarować” te nadwyżki samochodów innym nieznajomym (w tym tym, których nie masz na liście znajomych) i wymienić punkty umiejętności, inni gracze znajdą swoje znaleziska w stodole zalane jeepami Willys. Nie jest to idealne rozwiązanie, gdy te same odkrycia mogą obejmować znacznie lepsze samochody.

W chwili pisania tego tekstu nie ma możliwości odmowy przyjęcia prezentu – więc kiedy już masz Willisa w swoich rękach, nie ma sposobu, aby się go pozbyć… z wyjątkiem ponownego podarowania go. Wasza Wysokość.

W grze pełnej super samochodów i drogich maszyn miło jest zobaczyć starego Jeepa, takiego jak Willys, cieszącego się radością życia… nawet jeśli zajrzenie na Reddit lub Twittera ujawni głęboką studnię frustracji ze strony bardziej konkurencyjnych graczy.

I jest też wielu graczy: 4,5 miliona, według Microsoft, co sprawia, że ​​jest to jak dotąd najbardziej udane studio gier firmy Microsoft. Nie jest to naprawdę zaskakujące, biorąc pod uwagę to Forza Horizon miała 5 milionów graczy przed premierą.

Nasz Tom Ory był zanurzony w Meksyku Możesz przeczytać jego przemyślenia na temat gry pod linkiem.

Forza Horyzont 5 Dostępne już teraz i dostępne na Xbox One, Xbox Series X/S i PC. Zaloguj się teraz, a może znajdziesz swojego Jeepa Willysa czekającego w stodole!

READ  Południowokoreański startup Mathpresso dodaje Google jako inwestora - TechCrunch

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top