Gracz „Elden Ring” pokonuje Margit, używając harfy jako kontrolera

Basistka YouTube Anna Ellsworth pomyślnie zaprogramowała swoje ukulele w konsolę dla elden pierścieńi pokonał z nim jednego z najtrudniejszych pierwszych bossów w grze.

Widzieliśmy już sporo dziwnych i wspaniałych konsol używanych w rozgrywce elden pierścień. pierwszy był Modyfikacja kontroli cen Fisheraśledzony przez banan. Ale tym razem Ellsworth była w stanie zamienić swoją harfę w konsolę, by pokonać Margate Pełen Omen (poprzez gry komputerowe).

Ellsworth opublikowała w kwietniu na swoim kanale YouTube, że zmienia swoją gitarę w konsolę i podzieliła się procesem, w jaki była w stanie to zrobić. Brzmiało to dość prosto, z jej ukulele już zainstalowanym i podłączonym do interfejsu audio na jej komputerze. Po uruchomieniu go przez kilka różnych programów, dodała niestandardowe polecenia w oprogramowaniu Bome Midi Translator i była gotowa do rozpoczęcia gry.

Sprawdź ukulele w akcji poniżej:

Według Ellswortha było wiele razy, gdy łańcuch kliknął i zidentyfikowano niewłaściwą wysokość, co było główną frustracją podczas walki z bossem. Kolejną przeszkodą, którą napotkała, był fakt, że jedyną kontrolą, jaką miała, w jakim kierunku poruszała się jej postać, był kierunek, w którym się poruszali. Ta rozgrywka znacznie ograniczyła wybory Ellswortha, dzięki czemu powstały film jest jeszcze bardziej imponujący.

Jeśli chodzi o pokonanie Margit elden pierścieńEllsworth nie tylko używała ukulele jako swojej konsoli, ale także sama weszła bez zbroi i poradziła sobie z poważnymi opóźnieniami wejściowymi. Mówiąc o samej walce, Ellsworth napisał w: Reddit wątek To, ze względu na brak nieruchomości na samej maszynie, nie ma nawet dostępnego twardego ataku, co czyni to jeszcze trudniejszym wyczynem.

Ellsworth nie jest też pierwszą osobą, która używa instrumentu jako kontrolera, na przykład Kompozytor Nolan na YouTube Gra na swoim saksofonie. Jesteśmy w drodze do pełnego składu elden pierścień Wydaje się, że doświadczenie.

READ  Redmi Note 10T 5G z MediaTek Dimensity 700 SoC wprowadzony na rynek w Indiach od 13 999 rupii

w innych wiadomościach, gotowy czy nie Ponownie dostępny na Steam Po sporze dotyczącym znaku towarowego.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top