Gra wideo „bezpański kot” pomaga prawdziwym kotom

Nowa gra wideo z odważnym kotem, która jest popularna wśród miłośników kotów. Niektórzy z nich używają gry do zbierania pieniędzy na prawdziwe koty.

Gra została wydana w zeszłym miesiącu. Nazywa się to „zabłąkanym”. Bezdomne zwierzę to zwierzę bez domu. Na ulicach miasta żyje wiele bezpańskich kotów i psów.

Dzięki internetowi zbieranie funduszy Usługi, gracze grają w Stray Live dla publiczności, aby zebrać pieniądze na schroniska dla zwierząt i inne organizacje związane z kotami.

Twórca gry, Annapurna Interactive, spopularyzował grę „Błąd”, oferując dwie wersje gry dla agencji ratowania kotów i agencji adopcyjnych.

Transmisja na żywo podczas gry Jałmużna Nie nowe. Ale szybka popularność „Zabłąkanego” jest trochę niezwykła. Była to czwarta najczęściej oglądana gra w dniu, w którym po raz pierwszy została pokazana na Twitchu, witrynie do strumieniowego przesyłania gier wideo.

widzowie Zobacz, jak gracze wysyłają swojego kota przez miasto, aby rozwiązać problemy i uciec przed wrogami. Kot w grze robi to wszystko, wykonując zwykłe kocie czynności, takie jak drapanie, skakanie lub uderzanie przedmiotami ze stołu.

Producenci gry powiedzieli, że około 80 procent zespołu kreatywnego gry to „właściciele i miłośnicy kotów”.

„Zdecydowanie mam nadzieję, że niektórzy też będą Prawdopodobnie Swan Martin Raggett jest producentem gier Stray i pracuje w studiu BlueTwelve we Francji.

Na tym obrazie dostarczonym przez Annapurna Interactive widać grafikę z gry wideo „Stry”, opracowanej przez BlueTwelve Studio i wydanej 19 lipca 2022 r. (Annapurna Interactive przez AP)

Annapurna Interactive skontaktowała się z Nebraska Humane Society, aby omówić współpracę przed premierą gry 19 lipca. Specjalista ds. marketingu Brendan Gibson powiedział, że społeczność humanitarna skorzystała z okazji.

„Cała gra i kultura gry dotyczy miłości do kota” – powiedział Gibson. „On ona zaplątany Naprawdę dobrze ze schroniskiem i naszą misją”.

Schronisko otrzymało do rozdania cztery egzemplarze gry. Ludzie przekazują pięć dolarów na szansę wygrania gry. Gibson powiedział, że schronisko zebrało 7000 dolarów w ciągu tygodnia.

Większość z 550 darczyńców była w schronisku nowa, w tym osoby z Niemiec i Malty.

Jeff Legaspi jest dyrektorem marketingu w Annapurna Interactive. To ma sens, powiedział, że premiera gry może zrobić coś „imponującego” lub mieć silny wpływ. Dodał, że ma nadzieję, że zabawka „przyniesie większą świadomość adopcji nowego zwierzaka zamiast kupowania go”.

Gra jest dostępna na PlayStation oraz platformie gier online Steam. SteamDB, monitor Steam, powiedział, że Stray była pierwszą grą kupioną w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Annapurna nie opublikowała numerów sprzedaży ani numerów pobierania gry.

Jestem Dan Novak.

Dan Novak dostosował tę historię do VOA Learning English na podstawie raportu Associated Press.

______________________________________________________________________

Słowa w tej historii

zbieranie funduszy – n. Działalność prowadzona w celu zebrania pieniędzy na partię polityczną, organizację charytatywną, szkołę itp.

Jałmużna – n. Dawanie pieniędzy, jedzenia lub jakiejkolwiek innej pomocy biednym, chorym itp.

pogląd – n. Osoba, która coś widzi lub na coś patrzy

Inspiruje – Piąty. wywołać chęć zrobienia czegoś; Aby dać wyobrażenie o tym, co robić lub tworzyć

Sieć – Piąty. Aby dopasowywać lub współpracować z powodzeniem

______________________________________________________________________

Chcemy usłyszeć od Ciebie. Mamy nowy system zawieszenia. Oto jak to działa:

  1. Wpisz swój komentarz w polu.
  2. Pod ramką możesz zobaczyć cztery zdjęcia kont w mediach społecznościowych. To jest dla Disqus, Facebooka, Twittera i Google.
  3. Kliknij na jedno zdjęcie, a pojawi się okienko. Wprowadź dane logowania do swojego konta w mediach społecznościowych. Możesz też utworzyć go w systemie Disqus. To niebieskie kółko z literą „D”. Jest wolne.

Za każdym razem, gdy wracasz, aby skomentować stronę do nauki języka angielskiego, możesz użyć swojego konta i zobaczyć swoje komentarze i odpowiedzi. Nasza polityka dotycząca opinii to tutaj.

READ  Zwiastun Red Magic 7 zawiera mnóstwo uroczych kotków

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top