Goran Dragic przeprasza za komentarze dotyczące handlu z ptakami drapieżnymi

Weteran punktowy Goran Dragic, który był przedmiotem obrotu z podgrzać Dla mnie dzikie ptaki w Kyle Lowry Podpisując i handlując zeszłotygodniową transakcją, przeprosił w poniedziałek za komentarze, które wygłosił w swojej rodzinnej Słowenii na temat handlu, pisze Michael Grange z Sportsnet.ca.

tylny klips na Twitterze W poniedziałek Dragic rozmawiał ze słoweńskimi reporterami z angielskim komentarzem: „Toronto nie jest moim ulubionym celem podróży. Mam wyższe ambicje”. Chociaż istniała pewna niepewność, czy Może czegoś brakuje w tłumaczeniuDragic nie twierdził, że błędnie zacytował. Powiedział jednak Grange, że brakuje kontekstu cytatu.

„Byłem w centrum miasta i reporterzy tam byli i zapytano mnie o Toronto i zostało to w zasadzie wyrwane z kontekstu” – powiedział Dragic. „Powiedziałem im, że spędziłem siedem lat w Miami i że będzie to moje ulubione miejsce, ponieważ tam jest moja rodzina i wszystko, a nie Toronto”.

Dragic, który miał wygasający kontrakt za 19,5 miliona dolarów, zawsze miał być częścią powrotu Raptors do Lowry po tym, jak Heat dokonał wyboru drużyny, ale przez większość ostatniego tygodnia spekulowano, że może przerzucić się na trzecią pozycję. zespół. ten Mavericks Często był wymieniany jako potencjalny cel podróży, biorąc pod uwagę, że Dallas szukał strażnika w wolnej agencji, a dołączenie do Mavs dałoby Dragicowi szansę na współpracę ze swoim słoweńskim kolegą z drużyny. Luka Doncic.

Dragic wciąż może zostać przeniesiony do Mavs lub innego zespołu w pewnym momencie, ale żadna umowa nie wydaje się nieuchronna, i powiedział Grange, że jest gotowy spędzić sezon 2021/22 w Toronto.

„Moje przesłanie do wszystkich fanów Toronto jest takie, że chciałbym przeprosić” – powiedział Dragic. „To nie wyszło we właściwy sposób. Wiem, że kochają swoją drużynę, powinni być z niej dumni, to jedna z najlepszych organizacji w NBA. Oni już wygrali mistrzostwo, a ja nie, więc co Powiedziałem, że to nie było właściwe.

„…Zawsze byłem profesjonalistą. Możesz zapytać grupę ludzi. Wszędzie, gdzie grałem, gdziekolwiek bym grał, byłbym profesjonalistą i wykonywałem swoją pracę” Ukończył. „Kocham koszykówkę, uwielbiam grać i dam 100% gdziekolwiek zagram. Teraz jestem (z) Toronto i to jest główna rzecz do przemyślenia. „

Podczas występu w 590 The Fan w Toronto został zapytany o Dragica, dyrektora generalnego Raptors Bobby Webster Ostrzegł, że komentarze 35-latka zostały przetłumaczone na język angielski i że chce „uzyskać to prosto” z bazy, aby zrozumieć, co miał na myśli, napisał Grange. Webster podkreślił również, że Raptors nie są zespołem odbudowującym, który chce wyeliminować weteranów.

READ  Huragany nie zostały pokonane na początku sezonu, stolice zamknięte dla wilków

„Czujemy, że będziemy konkurencyjni, mamy rdzeń – jak mówiliśmy – który istnieje już od jakiegoś czasu i wygrał również na najwyższym poziomie” – powiedział Webster. „Myślę więc, że damy mu trochę czasu, aby zobaczyć, jak on (Dragic) będzie pasował i czy mu się to podoba, czy nie. Myślę, że jest profesjonalistą, był w pobliżu i oczywiście ma prawo chcieć aby jak najlepiej wykorzystać swoje lata, gdy jego kariera tu przyjeżdża… Więc nie sądzę, żeby było to w jakikolwiek sposób błahe lub coś w tym rodzaju.

Lori była znakiem i handlem Oficjalnie ukończone W piątek, więc nie można go już rozszerzyć na trzecią drużynę, ale Dragic może zostać natychmiast przeniesiony do trzeciej drużyny, o ile nie zostanie połączony z innym graczem w umowie.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top