Google Pixel Watch z Wear OS 3.1 prawdopodobnie zostanie wkrótce wydany

Google Mówi się, że wkrótce przygotowuje się do uruchomienia swojego smartwatcha. Według znanego demaskatora Evana Blassa możemy spotkać plotki ”Zegarek Google PixelDziała wkrótce w Wear OS 3.1. O pierwszym smartwatchu Google od jakiegoś czasu krążą plotki. Chociaż gigant technologiczny nie ujawnił jeszcze żadnych szczegółów na temat urządzenia do noszenia, widzieliśmy wiele raportów i przecieków, które sugerują, jak urządzenie może wyglądać. Jak wcześniej wspomniano, kryptonim pierwszego zegar pikselowy Projekt to Rohan.
Według najnowszego tweeta od mentora, premiera Pixela Rohana jest nieuchronna. Chociaż przewodnik nie ujawnił żadnego konkretnego harmonogramu uruchomienia, przewodnik John Prosser w zeszłym miesiącu twierdził, że firma może wprowadzić urządzenie na Google I/O 2022. Doroczna konferencja zaplanowana jest na 11-12 maja.
Jeśli wierzyć poprzednim doniesieniom, nadchodzący zegarek Google Pixel Watch będzie wyposażony w Asystenta Google nowej generacji i będzie obsługiwany przez chipset Samsung Exynos. Mówi się, że Asystent Nex-gen jest przeznaczony do przetwarzania Twojej mowy bezpośrednio na Twoim urządzeniu, a nie na serwerach Google. Poza tym mówi się, że smartwatch ma również kluczowe funkcje śledzenia zdrowia i kondycji, takie jak licznik kroków, licznik kalorii, monitor pracy serca, pomiar SpO2 i inne.
Krążą również pogłoski, że firma może wypuścić smartwatch wraz ze smartfonem Google Pixel 6a. Mówi się, że Google Pixel 6a ma 6,2-calowy wyświetlacz OLED z otworem pośrodku. Plotka głosi też, że pod wyświetlaczem ma być czytnik linii papilarnych. Pod maską urządzenie ma być zasilane przez ten sam układ Google Tensor GS101, co smartfony Pixel 6 i Pixel 6 Pro.
Na razie nie ma informacji o dostępności Google Pixel 6a w Indiach, ponieważ inne smartfony z linii Pixel 6 są ograniczone tylko do kilku rynków i nie obejmuje to Indii.

READ  Apple iMac M1 spada do najniższej ceny w historii na Amazon

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top