Główny scenarzysta Assassin’s Creed powraca do Ubisoftu siedem miesięcy po odejściu

Autor niektórych historii i dialogów w grach Assassin’s Creed, takich jak Revelations, Black Flag, a nawet Valhalla w zeszłym roku, Darby McDevitt, powraca do Ubisoft.

Ta wiadomość przychodzi przez Kroniki gier wideo, który informuje, że McDevitt wrócił do firmy zaledwie siedem miesięcy po odejściu. W tym czasie rozpoczął współpracę z deweloperem Illogika Games. Kiedy w marcu opuścił Ubisoft, McDevitt powiedział, że chce „nowej przygody” i wydawało się, że albo zakończył tę przygodę, albo zdecydował, że woli taką, która obejmuje ukryte ostrza.

„Tak, wróciłem do Ubisoft” – powiedział McDevitt. VGC. „Kiedy zastanawiam się nad moją karierą w ciągu ostatniego roku, skupiłem się na chęci odkrywania nowych pomysłów i nieznanych granic. Ku mojej radości znajduje to odzwierciedlenie w moim powrocie do Ubisoft, aby nad nimi pracować. [Assassin’s Creed]. Jestem podekscytowany dalszą podróżą. Czekać na dalsze informacje.”

Powrót McDevitta do Ubisoftu będzie prawdopodobnie ogromną ulgą dla firmy, bo jak VGC Zauważa, że ​​odejście McDevitta oznacza, że ​​seria Assassin’s Creed straciła jednego ze swoich kluczowych mentorów, zwłaszcza w świetle odejścia Coreya Maya z Ubisoftu w 2015 roku.

McDevitt pomógł napisać powieści o grach Assassin’s Creed, mniejsze historie zawarte w każdej z nich, a także dialogi. Niektóre z gier z serii, które przyniosły mu uznanie, to Revelations, Black Flag, Unity, Origins i Valhalla w zeszłym roku i jest to już druga najlepiej sprzedająca się gra Ubisoftu, wypuszczona zaledwie od roku.

Mówi się, że następna gra Assassin’s Creed nosi nazwę Infinity i będzie grą usługową, która ma służyć jako platforma do opowiadania historii o wielu zabójcach na mniejszą skalę, a nie tradycyjnej wersji serii. Być może McDevitt pomoże napisać ogólną historię Infinity lub może napisać kilka mniejszych historii wydanych na platformie usług na żywo.

READ  Google może znaleźć moją sieć rywalizującą z Apple

Czekając, aby dowiedzieć się więcej, sprawdź nasze przemyślenia na temat najnowszej recenzji Assassin’s Creed w Game Informer’s Assassin’s Creed Valhalla, a następnie przeczytaj, co myślimy o Assassin’s Creed Origins. Sprawdź ranking Game Informer dla całej serii Assassin’s Creed.

[Source: VGC]


Czy jesteś podekscytowany Assassin’s Creed Infinity? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Przeczytaj oryginalny artykuł tutaj

Odmowa odpowiedzialności! Toysmatrix to automatyczny asembler o uniwersalnych mediach. Cała zawartość jest bezpłatnie dostępna online. Właśnie zorganizowaliśmy to w jedną platformę wyłącznie do celów edukacyjnych. W każdej treści znajduje się hiperłącze do głównego źródła. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli, a wszystkie materiały należą do ich autorów. Jeśli jesteś właścicielem treści i nie chcesz, abyśmy publikowali Twoje materiały na naszej stronie, skontaktuj się z nami przez E-mail – [email protected]. Treść zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top