Główny czujnik aparatu Xiaomi 12S Ultra jest mierzony wideo

Xiaomi 12S Ultra wstrząsnął światem mobilnym w tym roku, wprowadzając największy czujnik, jaki kiedykolwiek został umieszczony w smartfonie. I tak wiele osób prawdopodobnie po raz pierwszy usłyszało frazę „wrażliwy na 1 cal” i naturalnie założyło, że oznacza to, co myślisz, że oznacza.

Niestety przestrzeń kamery jest dziwna, więc okazuje się, że 1 cal nie zawsze oznacza dosłownie 1 cal. Opisaliśmy to szczegółowo w naszej kompleksowej recenzji Xiaomi 12S Ultra, ale to nie znaczy, że wszyscy już wiedzą – lub że każdy będzie mógł powstrzymać się od robienia pewnego rodzaju żartów na temat cala, które nie jest calem.

Sygnał Jerrygg jest wszystkim, czyli kanał YouTube, który zwykle przynosi nam demontaż smartfonów. Tym razem też to mamy, ale także konkurs pomiaru czujników. Uzbrojony w dwa 1-calowe kawałki papieru, Zack postawił sobie za cel odważne wejście do wnętrza 12S Ultra, rozrywając go, aby odkryć coś, o czym już mówiliśmy dwa tygodnie temu w naszej recenzji, co jest powszechną wiedzą w świecie kamer. : „1 cal” może być krótkim sposobem na określenie typu 1 cal” Nie oznacza to, że mierzy dokładnie 1 cal z każdej strony lub po przekątnej.

Tak więc każdy producent aparatów i każdy producent smartfonów „blefuje”, jeśli twoje oczekiwania co do rzeczy mierzą w calach konkretnie reklamowane liczby. To od dawna problem i niestety żadna firma zajmująca się produkcją aparatów fotograficznych, czujników kamer lub smartfonów nie ma motywacji, aby to naprawić. Musimy więc po prostu przyzwyczaić się do tego, że czasami jeden cal nie oznacza jednego cala.

W każdym razie, jeśli chcesz wiedzieć wszystko o Xiaomi 12S Ultra, sprawdź to Pierwsza w historii sesja pytań i odpowiedzi wideo na żywo Gdzie Will odpowiedział na wszystkie twoje pytania i oczywiście naszą pełną dogłębną pisemną recenzję.

READ  Czempion Overwatch Cowboy to teraz Cole Cassidy

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top