Gitarzysta Eric Clapton mówi, że odwoła występy w miejscach, w których się znajdują, prosząc o szczepienia Nowości

W odpowiedzi na prośbę rządu brytyjskiego o pozwolenie na szczepionkę przeciwko Covid-19 na dostęp do miejsc na żywo i klubów nocnych, muzyk Eric Clapton powiedział, że odwoła występy w miejscach, które dyskryminują nieszczepionych.

mówiąc, że czułem „Jestem zobowiązany do złożenia własnej deklaracji” Po tym, jak premier Boris Johnson ogłosił przejście szczepionki 19 lipca, Clapton powiedział, że będzie: “Nie występować na żadnym etapie, na którym jest uprzywilejowana publiczność. O ile nie istnieje warunek, że wszyscy ludzie mogą uczestniczyć, zastrzegam sobie prawo do odwołania koncertu. “

Autor „Change the World” dołączył do listu link do „Stand and Deliver”, piosenkę przeciwstawiającą się jego zamknięciom zarejestrowany Z Van Morrisonem w zeszłym roku.

Według magazynu Rolling Stone, Clapton ma wystąpić w Wielkiej Brytanii dopiero w maju 2022 roku, kiedy ma zarezerwowane dwa terminy w londyńskiej Royal Albert Hall. Ma też teczkę “kilka” koncertów w Ameryce Północnej zaplanowanych na wrzesień.

Amerykańska reakcja na oświadczenie Claptona przebiegała w sposób partyzancki, a konserwatywny Uniwersytet Prager okrzyknął go za walkę z nim. „arogancka tyrania” Podczas gdy liberałowie powiedzieli, że i tak nigdy nie chcą go oglądać, nazywając go rasistą z powodu komentarzy z lat 70. XX wieku.

76-latek od dawna jest zdecydowanym krytykiem blokady Covid-19. Na początku tego roku on Przyniesiono wyroki Za mówienie o rzekomych szkodliwych skutkach, których doświadczył po przyjęciu szczepionki, skarżył się na nie „Sokra” A ‘chroniczny ból’ Uniemożliwiło to granie na gitarze przez około tydzień i sprawiło, że jego ręce były bardzo wrażliwe na ciepło i zimno.

READ  Tańcząca mama obsada wtedy vs teraz zdjęcia

Clapton sprzedał ponad 100 milionów płyt na całym świecie podczas swojej solowej kariery, mając na swoim koncie takie hity jak „Layla”, „Tears in Heaven” i „My Father’s Eyes”.

Podczas gdy większość ograniczeń Covid-19 została zniesiona w Anglii 19 lipca, plany rządu Johnsona dotyczące użycia kart szczepień wywołały sprzeciw w postaci petycji i protestów ulicznych.Również na rt.com
Ponad 100 000 Brytyjczyków podpisuje petycję o zakazie dyskryminacji osób nieszczepionych, gdy rząd posuwa się naprzód z paszportami szczepionek COVID


Podoba Ci się ta historia? Podziel się nim z przyjacielem!

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top