Gilbert Burns domaga się rewanżu dla Khamzata Szemajewa „w następnych trzech walkach” – „Nie skończyliśmy”

Były zawodnik wagi półśredniej Gilbert Burns stracił uczciwą decyzję Aby podzielić się własnym uczuciem Khamza Shemayev „Nocna walka” Walka na gali UFC 273 w ostatni weekend w Jacksonville, trzyrundowa gra, która pomogła Bowersom wystartować Miejsce nr 3 170 funtów – podczas upuszczania „Durinho” na numer 5.

Może się oparzyć pojedyncza masa półśrednia (obok kogo ta osoba) jest gotowy do walki z niepokonanym Czemajewem, który po 10 meczach poprawił się do 11-0. Dlatego Brazylijczyk uważa, że ​​awans zawdzięcza mu rewanżu – w ciągu trzech kolejnych walk – w potencjalnym, pięciorundowym turnieju głównym.

– Chyba jeszcze nie skończyliśmy – powiedział Burns. TSN.ca. „Kiedy zaproponowali mi tę walkę, poprosiłem o pięć rund. Po prostu myślę, że gdyby było pięć, byłoby fajniej. Myślę, że jeszcze nie skończyliśmy. Z pewnością awansował w rankingu i chcą walczyć z Colbym. Chcę tylko jednej rzeczy z powrotem od włóczęgów. Dzięki uprzejmości. Byłem na drugim miejscu, a walczyłem na 11. Chcę rewanżu z wampirami. Jeśli Colby przegra, będzie walczył z Camaro. Chcę tylko rewanżu o kolejne trzy bójki. Chyba jeszcze nie skończyliśmy.

Oczekuje się, że Chimajew połączy się z czołowym zawodnikiem wagi półśredniej Colbym Covingtonem tytuł ABC jeszcze w tym roku. Zwycięstwo nad Chaosem niewątpliwie posłałoby Bowersów do 170-funtowej walki o tytuł ze zwycięzcą Camaro Usmanem przeciwko Leonowi Edwardsowi, który Włącz go z powrotem, aby uzyskać pasek „The Nigerian Nightmare’s”. tego lata.

Burns (20-5) będzie musiał nadążyć za tempem, a także wygrać następny mecz, aby zapewnić potencjalny rewanż, lub mieć nadzieję, że Chimajew w pewnym momencie przegra. Jednocześnie musimy pomyśleć o kilku innych pretendentach do walki o szczyt dywizji, takich jak zwycięzca Ta decydująca walka ważąca 170 funtówwraz z najlepszymi potencjalnymi klientami, takimi jak Sean Brady i Shavkat Rakhmonov.

READ  Ziemia nr 1 w Kanadzie, ale nie ma gwarancji, że wybierzesz Shane Wright

Spodziewaj się pracowitego roku w wadze półśredniej, od góry do dołu.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top