Gigabyte zastąpi „wybuchowe” zasilacze, odbierze media w trasie

Idąc za bardzo ogólnymi przykładami dwóch ich zasilaczy zawiodło spektakularnieGigabyte oferował alternatywy wszystkim dotkniętym problemem, jednocześnie poddając w wątpliwość metodologię stosowaną przez tych, którzy w pierwszej kolejności podnoszą problem.

w Oświadczenie wystawione na stronie internetowej firmyGigabyte wyjaśnia, co się dzieje – dwa modele zasilaczy, GP-P850GM i GP-P750GM, zostały znalezione martwe po przybyciu lub wywołały śmierć – mówiąc, że „czasami mogą wystąpić przypadki, w których szczytowa moc może przekroczyć zamierzony zakres użytkowania”. .

Następnie firma trafia bezpośrednio do Przetwarzanie Nexus dla graczy Film z zeszłego tygodnia Który publicznie uwydatnił problem w pierwszej kolejności i wydaje się obwiniać ich za narażenie jednostek na ekstremalny stres:

GIGABYTE ceni i uwzględnia wszelkie opinie i sugestie naszych partnerów medialnych i specjalistów od komputerów. Zostaliśmy powiadomieni przez strony trzecie o obawach dotyczących potencjalnych problemów z wyzwalaniem się GP-P850GM i GP-P750GM przy dużej mocy podczas testów z elektronicznym obciążeniem prądu stałego przez powtarzające się długie okresy w pobliżu punktu początkowego OPP od 120% do 150%. Ten poziom rozszerzonych testów może skrócić okres trwałości produktu i komponentów GP-P850GM i GP-P750GM.

Ale tak się nie stało! ten Nexus dla graczy Nagranie pokazało, że jednostki mogą czasami pojawiać się martwe w pudełku przed ich użyciem lub mogą umrzeć po użyciu tylko kilku minut, a nie „przedłużonych okresów” Gigabyte.

Co może wyjaśniać, dlaczego, i powtarzające się zapewnienia, że ​​wszystkie ich zasilacze mają certyfikat bezpieczeństwa, Gigabyte zauważa również, że te modele przeszły od tego czasu zmiany, I że każdy, kto kupił którąkolwiek z dotkniętych jednostek, może je wymienić, a użytkownicy proszą o kontakt z lokalnym Centrum Obsługi Klienta GIGABYTE.

READ  Fitbit przygotowuje się do dodania funkcji wykrywania chrapania i hałasu

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top