8 maja, 2021

taniec.org.pl

Informacje o Polsce. Wybierz tematy,

Gerard Depardieu jest oskarżony o gwałt. Przypadek, który istniał wiele lat temu, powróci

W 2018 roku Gerard Depardieu został oskarżony o napaść seksualną i zgwałcenie dwudziestodwuletniej francuskiej aktorki w swoim mieszkaniu. Pierwsza rozprawa została odroczona z powodu braku dowodów. W grudniu 2020 roku otworzyły się ponownie, a Gerard Depardieu został postawiony w stan oskarżenia.

Departieu, lat 22, oskarżony o gwałt. Prawnik aktora wydał już oświadczenie

Gerard Depardieu jest oskarżony o gwałt

Chociaż proces francuskiego aktora został wstrzymany w 2019 roku, kobieta ponownie zeznawała, a paryska prokuratura wznowiła proces. Prawnik Gerarda Depardieu powiedział AFP, że aktor jest obecnie pod nadzorem sądowym, ale „całkowicie zaprzecza zarzutom”. Więc to nie zmienia historii. W 2018 roku prawnik aktora powiedział:

Ubolewam z powodu ogólnego charakteru tej praktyki, która wyrządziła poważne szkody Gerardowi Depardieu i mam nadzieję, że okaże się niewinna.

Adwokat Deportivo powiedział również, że jego klient nie zgadza się z zarzutami i będzie współpracował przy ściganiu.

Depardieu absolutnie kwestionuje wszelką agresję i gwałt. Będzie współpracował ze śledczymi i odpowiadał na pytania – powiedział prawnik aktora.

Monica MrozovskyMrozovska ostro o urlopie macierzyńskim. „Kto nazwał to świętem, jest idiotą”

Teraz aktorka wróciła jako „ranna partia”, co zgodnie z francuskim prawem zawsze prowadzi do rozpoznania sprawy przez sędziego. Jednak szczegóły wydarzenia nie są jeszcze znane. Daily Mail donosi, że niektóre raporty pokazują, że Gerard Depardieu i aktorka ćwiczyli w jego domu scenę teatralną. Jednak źródło bliskie aktorce mówi: „W tym spotkaniu nie ma nic profesjonalnego”. Tymczasem prawniczka kobiety, która chce zachować anonimowość, obiecała, że ​​w miarę postępu sprawy osobiste sfery jej klienta nie ujrzą światła dziennego. Oznacza to, że adwokat Elodie Duillon-Hiben dopilnuje, aby żadne szczegóły tej nocy nie zostały ujawnione.

Gerard Depardieu ma 69 lat. Jest nie tylko aktorem filmowym i dramatycznym, ale także reżyserem i producentem. Szerokiej publiczności znany jest ze swoich ról Kino Produkty z serii „Asterix i Obelix”, a także „Danton”, „Germinal” czy „Człowiek w żelaznej masce”.

READ  Boris Putka: „Chcę zawrzeć sojusz z Honią i BSL”. O ankietach: od 2016 r. | Polityka

Aktor zasłynął w 2013 roku, kiedy prezydent Putin nadał mu obywatelstwo rosyjskie. W ten sposób Deportivo chciał uciec od ogromnych podatków, które musiał płacić we Francji.