Georgiev uratował 44 piłki, a upadek Avalanche pokonuje Rangersów w rzutach karnych

Nowy Jork — Aleksander Georgijew Zaoszczędził 44 razy po powrocie do Madison Square Garden, aby pomóc Colorado Avalanche pokonać New York Rangers 3-2 w strzelaninie we wtorek.

Georgiev, który grał dla Rangers w latach 2017-22, zanim 7 lipca przeszedł na lawinę, odpadł. Kabu KakuA Mika Zibanjad A Alexis Lavrinier W rzutach karnych. W tym sezonie jest 4-0-1 z 2,56 goli do średniej i 0,921 procentu obron.

– Bardzo wyjątkowe – powiedział Georgiev. „Nie ma nic lepszego niż tego rodzaju wygrana w rzutach karnych, a budynek … budynek jest świetny. Przywrócił (przywrócił) wiele dobrych wspomnień. Ale dla mnie to była tylko gra i zostawiając to mnie.”

Valery Nesushkin A Logan O’Connor Strzelił gola dla Kolorado (4-2-1). Miko Rantanen A Evan Rodriguez Strzel gola w rzutach karnych.

„Czuję, że wiedziałem, że Georgie zagra dziś wieczorem”, Avalanche, obrońca Cal Makar Powiedział. “Po prostu oczywiście [playing against his] Stary zespół, wymienili go tutaj, więc nie wiem, czy są jakieś nieprzyjemne uczucia i takie rzeczy. Ale znamy go, jest dobrym bramkarzem, ale czuję, że dziś wieczorem był na zupełnie innej planecie. Więc cokolwiek zrobi, żeby to dziś wyreżyserować, mam nadzieję, że robi to dla nas.

Wideo: COL @ NYR: Rodriguez, Georgiev wygrywa w rzutach karnych

Barclay Godrou Miał cel i pomoc, i Adam Fox Strzelił gola dla Nowego Jorku (3-2-2), który przegrał trzy razy z rzędu (0-1-2). Igor Szesterkin Wykonaj 42 zapisy i Artemi Banarin Strzel gola w rzutach karnych.

„Oczywiście chciałbyś zdobyć (dodatkowy) punkt, ale zdecydowanie graliśmy dziś o wiele lepiej niż w ostatnich dwóch meczach (3-2 porażka w dogrywce z San Jose Sharks w czwartek; przegrana 5-1 z Columbusem Blue Jackets w niedzielę).

Fox zremisował 2-2 z 5:57 do końca w trzecim meczu w grze pojedynczej po tym, jak spowodował obrót w strefie obronnej. Metody Nathan McKinnon Wyłącz dysk przed konwersją na grę podaniem z Goodrow i Jimmy Vesi.

READ  Trener podnoszenia ciężarów NS oskarżony o napaść seksualną na nastolatka

„On jest utalentowanym graczem” – powiedział trener Rangers Gerard Gallant o Foxie. „Jest na lodzie. On i Makar wyglądali naprawdę dobrze, jadąc tam iz powrotem z naprawdę dobrymi zawodnikami”.

Pierwszy w tym sezonie O’Connor dał lawinie prowadzenie 2-1 59 sekund w trzeciej minucie, strzelając z bliskiej odległości bramkę Dorana Georgieva, który pomylił piłkę w róg. Andrzej Cogliano Dostałem krążek i nakarmiłem O’Connora z przodu.

– Zdecydowanie chcesz pomóc drużynie wygrać, aby zdobyć dwa punkty, ale oczywiście był to po prostu kiepski rzut karny, a drugi gol był całkowicie na mnie – powiedział Shesterkin.

Niesushkin strzelił 1-0 potężnym golem 11:40 w pierwszej połowie, po strzale Makara. Bramka przedłużyła serię punktów otwarcia sezonu Nisushkina do siedmiu meczów (siedem bramek i pięć asyst).

Wideo: COL @ NYR: Porady Nichushkina nakręcone w domu na temat gry na siłę

Goudreau zremisował 1-1 o 18:06, uderzając w bok siatki z dala od podania z Jakub Trupa.

„Blaise świetnie podawał do Trops, a Troup świetnie podawał do mnie” – powiedział Goudreau.

Lawina przeszła 4-4 z rzutu karnego, w tym ostatnie 1:39 dogrywki po tym, jak McKinnon został wezwany do zawieszenia Panarina, który oderwał się od niego i został zatrzymany przez Georgiewa.

– Myślałem, że dzisiejsze rzuty karne były naprawdę dobre i dobrze widzieć, jak nasi zawodnicy zostali nagrodzeni – powiedział trener Avalanche Jared Bednar. „…Stworzyli pewne szanse, a kiedy potrzebowaliśmy obronić, Georgie był tam. Ale ogólnie, dobra noc w rzutach karnych, i strzelili dla nas wielkiego gola, i to było wielkie.”

Georgiev uratował 19 piłek w trzecim meczu i dogrywce.

„Wiele wspaniałych wspomnień (w Nowym Jorku)” – powiedział Georgiev. „Wielu świetnych graczy i personelu. Próbowałem myśleć o pozytywach, a było ich wiele. … Chciałbym powiedzieć coś niezapomnianego. [win]. Spróbuję się tym dziś cieszyć, ale potem naładuję się. Przed nami wiele naprawdę ważnych meczów.

READ  Była pracownica Canucks, Rachel Dowery, zarzuca zespołowi, asystentowi GM dyskryminację ze względu na jej niepełnosprawność fizyczną i umysłową

Uwagi: Obrońca lawin Devon Toze Wrócił po opuszczeniu dwóch meczów z powodu nieujawnionej kontuzji. Oddał sześć celnych strzałów w 26:26 lodowatego czasu. …Kolorado ma cztery proste zwycięstwa nad Nowym Jorkiem i pięć z ostatnich sześciu. …Rangers wygrali 56 procent meczów prowadzonych przez centrum Vincent Trochekktóry wygrał 15 z 19. …Avalanche, który prowadzi NHL w grze siłowej (50,0 procent), strzelił przynajmniej jednego gola z przewagą mężczyzny w sześciu z siedmiu meczów.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top