Gdzie znajdziesz HM for Fly w Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl?

Wielu trenerów w Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl Będziesz chciał jak najszybciej zmusić HM do lotu.

Chociaż fajnie jest spacerować po tej zupełnie nowej wersji Snow District, po pewnym czasie spacer może się znudzić. Podczas biegania gracze często będą musieli dostać się do poprzedniej lokalizacji, ale nie będą chcieli tam wracać. Dlatego Fly jest jednym z najlepszych HMów; Może w jednej chwili przenieść gracza w wybrane przez siebie miejsce.


Specjalny ruch, który pomaga trenerom podróżować w Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl

Lokalizacja HM Fly to Veilstone City. Trenerzy przyjadą tu w poszukiwaniu trzeciej odznaki. Aby znaleźć Veilstone City, autokary będą musiały udać się na wschód do Hearthome City, udać się na północ przez Solaceon Town i skręcić w prawo.

Kiedy trenerzy po raz pierwszy przybędą do Veilstone City, będą musieli podwoić walkę z Dawn przeciwko parze Team Galactic Grunts. Podobnie jak większość innych, są to łatwe pomruki: przynoszą tylko dwa typy błędów z Croagunk i Stunky.

Jednak te trepy Team Galactic blokują drogę do magazynu za nimi. Po wysłaniu im paczek instruktorzy zdecydowanie powinni wejść po schodach i zbadać ten magazyn.

Niestety, w tym momencie gry trenerzy nie będą w stanie zbadać tej masy magazynu. Po prawej stronie, pomiędzy dwoma pniami, znajduje się TM94 Fly.

Fly znajduje się między tymi skrzyniami (Zdjęcie za pośrednictwem The Pokemon Company)
Fly znajduje się między tymi skrzyniami (Zdjęcie za pośrednictwem The Pokemon Company)

Chociaż to wszystko, co mogą zrobić w okolicy, na razie trenerzy z pewnością będą chcieli pamiętać o tym magazynie. Muszą tu wrócić przed końcem gry, aby zinfiltrować kwaterę główną Drużyny Galactic. Jest również kamień zmierzchu Obok biurka w zamkniętym pokoju.

Jednym z fajnych ulepszeń jakości życia, które ILCA zaimplementowała w Pokemon Brilliant Diamond i Shining Pearl, był dziki Pokemon, który mógł używać Hidden Moves. Zamiast uczyć każdego ruchu Pokémona, trenerzy mogą teraz dotknąć każdego subtelnego ruchu Pokemona, a dziki Pokémon przyjdzie i wykona pożądaną akcję.

READ  Seria Pixel 7: Co wiemy o nadchodzących telefonach Google

Na przykład z Fly, Staravia przyjdzie i przeniesie trenera, jeśli nie ma Pokemona, który zna atak Fly. Jednak Fly nie jest strasznym posunięciem, by uczyć Pokemona. Użycie go może zająć 2 obroty, ale ma 90 mocnych rdzeni i 95% dokładność. To świetny wybór dla Latające pokemony typu, który nie nauczył się w tym momencie gry Brave Bird ani Hurricane.


Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top