Gauri Khan imprezuje z Karanem Joharem i Shwetą Bachchan w Monako na weselu. patrz na obrazki

To było wielkie święto w Monako i uczęszczałem do Bollywood. Sławni goście lubią Gauri Khanfilmowiec Karan JoharShweta Bachchan, projektantka mody Manish Malhotra, Karisma Kapoor byli widziani na weselu w Monte Carlo.

Zdjęcia z uroczystości ukazywały gości w całej okazałości i chwale, gdy się nimi dzielili. Nitasha Nanda, szwagierka Shweta Bachchan, udostępnił także zdjęcie grupowe, które Karan ponownie udostępnił i napisał „Dziennik Monako”. Na zdjęciu pojawili się Gauri, Karan i Shweta.

Uroczystość z gwiazdami w Monako. (Zdjęcie: Karan Johar/Instagram)

Karan Johar podzielił się serią zdjęć z ceremonii, prezentując jego różne spojrzenia, od smokingu po sherwani zaprojektowane przez Manisha Malhotrę, które reżyser powiedział, że „uwielbia je nosić”.

Karan Johar ma na sobie sherwani na ceremonii ślubnej. (Zdjęcie: Manish Malhotra/Instagram)

Fanpage Gauri Khan zamieścił zdjęcia projektantki z ceremonii, na której widać ją w srebrnej lehenga i wygląda promiennie.

Karisma udostępniła także zdjęcia z Monako, gdzie była z Manish i Fabulous Lives of Bollywood Wives, Bhavna Pandey. Aktor podpisał zdjęcie „Poranek w Monako”.

Aktorka Karima Kapoor ze swoimi przyjaciółmi Bhavana i Manish Malhotra. (Zdjęcie: Karisma Kapoor/Instagram)

Projektantka biżuterii Ridhima Kapoor Sahni udostępniła również zdjęcia z Monako z niektórych uroczystości, gdzie można ją zobaczyć w tradycyjnym indyjskim stroju.

READ  Największe spoilery: Houseguest opuszcza grę

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top