Gariuch: Inwestorzy z Toronto wyrazili zainteresowanie kupnem Senatorów

Gariuch: Inwestorzy z Toronto wyrazili zainteresowanie kupnem Senatorów

Treść artykułu

Potencjalni oferenci już wrzucili swoje nazwisko na ring, aby kupić senatorów z Ottawy.

Reklama 2

Treść artykułu

Źródła stowarzyszenia twierdzą, że będzie wiele grup zainteresowanych kupnem Senatorów, gdy zostaną oficjalnie wystawione na sprzedaż przez Annę i Olivię Melnick w przyszłym miesiącu.

Treść artykułu

Oczekuje się, że rodzina zachowa spuściznę z szacunku dla jej zmarłego ojca, Eugene’a Melnicka, który zmarł w marcu po długiej chorobie.

Treść artykułu

Choć prawdopodobnie minie miesiąc, zanim Galatiotti Sports Partners, nowojorski bankier sportowy, podpisze ostatnie dokumenty dla senatorów, a następnie zacznie formalnie rozmawiać z potencjalnymi zalotnikami, dyrektor ligi powiedział tej gazecie, że „będzie wiele grup”, składając od niechcenia.

Komisarz NHL, Gary Bettman, może już mieć kogoś na myśli, ale organizacja musi przejść przez proces due diligence i upewnić się, że ktoś jest gotów zainwestować swoje pieniądze, gdy tylko wyrazi zainteresowanie.

READ  Minnesota Vikings vs Dallas Cowboys 11/20/22 NFL typy, prognozy, szanse

Reklama 3

Treść artykułu

Oto niektóre z nazwisk, które według tej gazety należy mieć na oku w nadchodzących miesiącach:

Źródła podają, że Jeffrey i Michael Kimmel, którzy posiadali mniejszościowy kawałek Pittsburgh Penguins, zanim zostali sprzedani do Fenway Sports Group w zeszłym roku, wyrazili już zainteresowanie zakupem członków Senators i uczestnictwem w projekcie LeBreton Flats.

Bractwo z siedzibą w Toronto jest w zarządzie Harlow Financial Group. Firma inwestuje w nieruchomości, zarządzanie majątkiem i przemysł rozrywkowy. Michael Kimmel jest prezesem Chase Hospitality Group.

Michael Kimmel niedawno założył firmę OverActive Media, która inwestuje w e-sport, a także zasiadał w komitecie zarządzającym Penguins.

Rodzina Kimel ma środki finansowe, aby to urzeczywistnić i wiedzę, aby pomóc zbudować LeBreton, ale nie są sami na tym froncie, dlatego istnieje proces licytacji.

Reklama 4

Treść artykułu

Innym spekulowanym nazwiskiem jest miliarder z Toronto Michael Andlauer.

Właściciel OHL Hamilton Bulldogs posiada również 20% udziałów w Montrealu Canadiens. Od zawsze spekulowano, że chce kontrolować interesy własnej drużyny NHL. Jest również bardzo szanowany przez Bettmana i zastępcę komisarza Billa Daly’ego.

Właściciel Andlauer Group, do której należą kanadyjskie firmy transportowe i logistyczne, mógł w przeszłości kopać opony na franczyzie Ottawa.

Oczywiście miliarder Power Corp z Montrealu Andre Desmarais, który był powiązany z inną grupą, która złożyła ofertę na LeBreton Flats w 2016 roku, może zanurzyć palec u nogi w wodzie.

Jest bliskim przyjacielem Bettmana i już wcześniej wykazywał zainteresowanie zakupem Senatorów.

Reklama 5

Treść artykułu

Chociaż słyszeliśmy, że grupy są zainteresowane lokalnie, ci, którzy znają wewnętrzne funkcjonowanie ligi, nie sądzą, by ktokolwiek z Ottawy był w stanie samodzielnie zawrzeć transakcję na taką skalę, co oznacza, że ​​muszą. Bądź częścią większej grupy.

READ  Kanadyjska Mia Valley, Ammar Dahsey zdobywa złote medale na Igrzyskach Wspólnoty Narodów

Będzie to ogromna transakcja, która może wynieść od 700 milionów do 1 miliarda dolarów (wszystkie liczby w USA) po zakończeniu transakcji. Pingwiny zostały niedawno sprzedane za 900 milionów dolarów, podczas gdy sprzedaż pingwinów z Nashville zbliżyła się do 775 milionów dolarów.

W nadchodzących miesiącach usłyszysz wiele spekulacji na temat potencjalnych nabywców krajowych. Chociaż Roger Greenberg z Minto publicznie oświadczył, że chciałby być częścią grupy, aby kupić drużynę, musi mieć za sobą dużo pieniędzy.

Reklama 6

Treść artykułu

Jeden z dyrektorów ligi powiedział tej gazecie w środę, że wierzy, że następny właściciel Senatu będzie albo w Toronto, albo w Stanach Zjednoczonych. Bettman chce zatrzymać ten zespół w Ottawie, zwłaszcza z perspektywą śródmiejskiego placu na horyzoncie.

Dlaczego tak się dzieje teraz?

Zegar tyka w 15-miesięcznym oknie na uzyskanie najmu w LeBreton Flats. Nawet gdyby rodzina Melnyków chciała utrzymać franczyzę, musiałaby sprowadzić partnera, który pomógłby im sfinansować nowe lodowisko położone 10 minut na zachód od centrum.

Nowy właściciel mógł również pochodzić z puli partnerów uczestniczących w LeBreton Show. Projekty te obejmują Stirling Development, Populous, Tipping Point Sports, Live Nation.

Reklama 7

Treść artykułu

Podjęcie tej decyzji teraz zapewni, że nowy właściciel będzie zaangażowany w proces negocjacji z Krajową Komisją Kapitałową przed ich zakończeniem. Anthony LeBlanc, dyrektor handlowy klubu i Erin Crowe, dyrektor finansowy, nadal angażują się w te rozmowy.

Front office będzie działał jak zwykle, ponieważ prace muszą być kontynuowane, ponieważ zegar zbliża się do we wrześniu 2023 r. Termin umowy najmu z urzędnikami NCC.

READ  „Chciałem, żeby przestała” – Jorge Fernandez drażnił się ze swoją córką Leilą, która nadal rozgrywała swój mecz na French Open

Jak już wspomnieliśmy, nowo wybrany burmistrz Mark Sutcliffe może spodziewać się telefonu od Crowe i LeBlanc w sprawie oferty LeBretona. Na lodowisku rolę odegra miasto Ottawa, a senatorowie mogą zaprojektować projekt po lodowisku Edmonton.

W tym scenariuszu zarówno miasto, jak i prowincja Alberta pomogły zapewnić fundusze na arenę i czują, że przynajmniej Sutcliffe chciał wysłuchać tego scenariusza.

Bądź na bieżąco, następne osiem do dziesięciu miesięcy będzie interesujące.

[email protected]

Twitter.com/sungarrioch

    Reklama 1

uwagi

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderowanie komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się w Witrynie. Prosimy, aby Twoje komentarze były trafne i pełne szacunku. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — otrzymasz teraz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja obserwowanego wątku komentarza lub jeśli jest to użytkownik obserwujący komentarz. odwiedziliśmy Wytyczne dla społeczności Aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat ustawiania pliku E-mail Ustawienia.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *