Galaxy Z Fold3: Popularni zwolennicy upuszczają kolejny najbardziej wszechstronny wyciek pod względem specyfikacji

4

i i i i i i

wyszukiwania relacji.

i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i i

Samsung mocno zasugerował, że następca Galaxy Z Fold2 zostanie zaprezentowany podczas ważnej imprezy OEM Unpacked 11 sierpnia 2021 r. Po raz kolejny firma może się nieco spóźnić na tę imprezę, jeśli poważne wycieki specyfikacji z 2 różnych i często sprawdzone Bardzo niezawodne narzędzie do napiwków, które jest dokładne do tej pory.

Jeden z nich, post do SlashLeaks Przypisywana Lodowemu Wszechświatowi zawiera podobne szczegóły do ​​innych podobnych raportów z przeszłości. Zawiera wskazówki dotyczące podwójnych ekranów Galaxy Z Fold3, gdzie je znaleźć i jakie są ich wymiary. Jednak ta lista specyfikacji sięga znacznie głębiej niż poprzednie wersje, a zatem może dać lepsze wyobrażenie o tym, czego urządzenie może chcieć używać na co dzień.

W tym celu Ice Universe potwierdza, że ​​nadchodząca fałda będzie ważyć w sumie 271 gramów (g). To sprawiłoby, że byłby znacznie cięższy niż nawet największy i najbardziej wszechstronny flagowy Candybar na rynku, choć tylko nieco lżejszy niż Z Fold2.

READ  Animal Crossing: New Horizons – Wrześniowa aktualizacja wprowadzi do gry 3 unikalne narzędzia

Obudowa tej składanej obudowy wydaje się być IPX8 (tak jak w poprzednich wyciekach), a zatem jest nieco odporna na wypadki, takie jak wyjęcie w deszczu lub napotkanie kurzu lub brudu Z Fold3. Fani mogą również spodziewać się korzystania z maksymalnie dwóch kart SIM z potencjalnie drogim urządzeniem 5G, a do tego mogą nawet uzyskać obsługę eSIM.

Z Fold3 powinien również obsługiwać Wi-Fi 6 i Bluetooth 5.0: dość stare i imponujące połączenie dla tak potencjalnie drogiego nowego urządzenia. Jest też przynajmniej NFC, a także port Type-C do nieograniczonej szybkości przesyłania danych i oczywiście do ładowania Z Fold3″4400 mAh” bateria.

Ten zasilacz z układem motylkowym będzie obsługiwał “szybkie ładowanie“, co niestety odnosi się tylko do standardu Samsung 25 W. Wspomniane jest również ładowanie bezprzewodowe; jednak nie ma nic powyżej standardu 10-15 W. Dlatego Z Fold3 może spędzać stosunkowo dużo czasu, łącząc się ze ścianą lub indukcja padów codziennie.

Jeśli chodzi o prawdziwe flagowce dla high-endowego phabletu, nowa lista pralni Ice Universe odnosi się do 7,6-calowych głównych i 6,2-calowych ekranów pomocniczych, wykonanych odpowiednio z elastycznego i nieelastycznego AMOLED. Oba tablety mają teraz rozdzielczość 2208 x 1768 i 2260 x 832, z gęstością pikseli odpowiednio 374 i 387 pikseli na cal. Treści wizualne, które mogą wyświetlać, mogą być wzbogacone o dźwięk stereofoniczny dostrojony do Dolby Atmos.

Niecierpliwie oczekiwany nowy zrzut specyfikacji Ice Universe wspiera również ideę technologii kamery pod wyświetlaczem (UDC) w Z Fold3. Potwierdza również wcześniejsze przecieki, które wskazują na zaskakującą rozdzielczość 4 MP sensora (f/1.8 z pikselami 2.0μm) osadzonego w głównym ekranie phableta. Mogło to zostać zrobione w celu zmniejszenia oczekiwań co do jakości zdjęć i filmów zrobionych aparatem, który faktycznie istnieje, aby być ukrytym.

Jeśli chodzi o pozostałe strzelanki Z Fold3, mogą one być co najmniej mocniejsze, z potrójnym zestawem głównym 12 MP zdolnym do nagrywania do 8K. Na dodatkowym ekranie okładki pojawi się również czujnik 10 MP, wystający z dziurkacza. Poza tym kupujący ma zamiar otrzymać (ponownie) procesor Snapdragon 888 z nowym, składanym premium, w połączeniu z 12 GB pamięci RAM w pamięci wewnętrznej 256 GB lub 512 GB.

READ  Steam Deck ma „opcjonalny wbudowany ogranicznik FPS”, aby wydłużyć żywotność baterii

Tymczasem Roland Quandt z WinFuture Wydał również swój pełny arkusz specyfikacji Z Fold3. Idealnie pasuje do tego, co kojarzy się z Lodowym Wszechświatem, chociaż Quandt dorzucił więcej potencjalnie kluczowych elementów. Wygląda na to, że Samsung po raz kolejny zwrócił się do UTG, aby chronić ekran główny Z Fold3, ponieważ tym razem jest w stanie użyć dodatkowej warstwy plastikowej powłoki. Dlatego użytkownikom można zalecić trzymanie paznokci (i wielu innych rzeczy) z dala od składanego ekranu przez kolejny rok.

Dwóch przecieków zgadza się również, że Z Fold3 będzie dostępny w kolorach Phantom Green, Phantom Black lub Phantom Silver. Mówi się, że te opcje mają niższe ceny niż ogromne ulepszenia w zeszłym roku na wielu rynkach.

wreszcie, Lodowy świat Również ostatnio zauważ, że Z Fold3 będzie zawierał “AwansVibration Engine, i że Samsung już zamierza współpracować z Thomem Browne przy specjalnej edycji nadchodzącego flagowca w 2021 roku. Co ciekawe, głównym kolorem tej wersji może być tym razem biel zamiast klasycznej szarości.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top