Gabe Pettito – aktualizacja: Znalezienie martwego ciała odłączonego jako „selfie” w Camp Laundry z rodzicami rodzi pytania

Pralnia Briana nie została znaleziona. (Biuletyn policji North Harbor)

Od tego czasu minęło 10 dni Pralnia Briana Zniknął tego samego dnia, w którym zainteresował się sprawą zaginięcia swojej dziewczyny Gabi Pettito, którego ciało znaleziono później tego wieczoru.

Dog the Bounty Hunter, prawdziwe nazwisko Duane Chapman, powiedział policji, że odkrył dowody na to, że rodzina pana Laundrie wyjechała na kemping w Fort DeSoto w hrabstwie Pinellas na Florydzie. Policja odrzuciła aluzję, mówiąc, że nie zgłoszono żadnych obserwacji osób przypominających pralnię w okolicy.

Jednak Stephen Bertolino, prawnik reprezentujący rodzinę Briana Laundry’ego, potwierdził we wtorek, że Pan Laundry po powrocie z podróży pojechał na kemping z rodzicami. Ale prawnik zaprzeczył, jakoby rodzice pomogli mu się ukryć i nalegał, aby trzy pralnie wróciły z obozu.

Kilku mieszkańców Fort Meyers w obozie Fort De Soto Park uważa, że ​​podczas ich pobytu mogli obozować w pobliżu Briana Laundrie i jego rodziców.

Po obejrzeniu zdjęć para powiedziała, że ​​widzieli czerwoną ciężarówkę z pickupem, podobną do tej zaparkowanej w domu pralni.

Nie mogą potwierdzić, że widzieli Pralnia osobiście, ale wydaje się, że selfie pokazuje, jak spaceruje po kempingu.

Czytaj więcej

Adwokat rodzinny Gabi Pettito dzieli się wiadomością z Brianem Laundry

Rodzice Briana Laundry’ego twierdzą, że spekulacje, że pomogli jego synowi uciec, są „całkowicie fałszywe”, a Dog the Bounty Hunter oskarża ich o „nową radę”

Gdzie jest pralnia Briana? Po odkryciu Gabi Pettito policyjny pościg zwraca się do jej zaginionego chłopaka

READ  Wzrost liczby przypadków Covid budzi obawy przed ponowną epidemią w Stanach Zjednoczonych | Korona wirus

Ned Windrow

"Internetowy geek. Myśliciel. Praktyk od piwa. Ekspert od bekonu. Muzykoholik. Certyfikowany guru podróży."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top