Frustracja dla trio City przez Polskę jako Hiszpanię

Zarówno Roe Rodrigo, jak i Aymeric Laporte dzielili prowadzenie z La Roja i Polską 1:1, ponieważ byli zmuszeni zadowolić się drugim z rzędu losowaniem grupy E na Euro 2020.

Para miejska Louis Enrique XI rozpoczynająca się w Sewilli jest dołączona do Ferran Torres Nazwano ławkę.

Wydawało się rozsądne, gdy trzykrotni mistrzowie Europy przełamali impas w pierwszej połowie.

Uderzenie Hiszpanii nastąpiło w 26 minut przez Alvaro Morata, kiedy strzelił gole 17 w 33 występach międzynarodowych po Mistrzostwach Świata 2016.

Miasto + | Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do ekskluzywnych treści

Pomoc byłego napastnika Chelsea, Gerrarda Moreno, prowadziła z bliskiej odległości, chociaż próba ta nie była początkowo dozwolona na spalonym, ale później została nagrodzona po teście VAR.

Polska fantastycznie wyrównała w 43. minucie, kiedy Timothy Buchas zobaczył strzał z 20 jardów zza słupka.

Regeneracja przyszła do Roberta Lewandowskiego, który czekał prosto, a następnie strzelił prosto do hiszpańskiego bramkarza z bliskiej odległości.

Jednak Bayern Monachium dokonał korekty dziewięć minut po ponownym uruchomieniu napastnika.

Lewandowski znakomicie wywalczył skok w pole karne Laporte I najlepszy krzyż silnika do domu.

Po nowoczesnym wyzwaniu na Moreno, Hiszpania miała okazję objąć prowadzenie natychmiast, gdy została ukarana grzywną po sprawdzeniu VAR.

Sędzia Daniel Orzado wskazał na miejsce po sprawdzeniu monitora – ale zobaczył, jak Moreno rozbija lewą stopę, próbując postawić Moratę na szerokość pleców.

Torres Nazwany hiszpańską alternatywą przez ponad godzinę, wywarł dramatyczny wpływ w 73. minucie, posyłając boleśnie tytuł 12 jardów.

Subskrybuj oficjalny podcast o ludzkim mieście

Rodrigo Był też bliski zobaczenia potężnego strzału polskiego bramkarza Szczecnego, gdy Hiszpania późno szukała zwycięzcy.

Ale Szwecja była pierwsza z czterema punktami, Słowacja druga na trzecim, Hiszpania druga, a Polska punkt niżej.

Oznacza to, że wszystkie cztery strony mogą awansować do fazy pucharowej przed ostatnimi meczami grupowymi.

Grupa E kończy się 23 czerwca, Hiszpania zmierzy się ze Słowacją w Sewilli, a Szwecją z Polską w St. Petersburgu – oba o 17:00 czasu brytyjskiego.

READ  Polski Tauron zmienia bieg na rzecz konwersji wrocławskich inteligentnych liczników