Florida Panthers Noah Jolsen 15 graczy na zwolnieniach

Obrońca Florida Panthers Noah Julsen Był wśród 15 graczy, których zwolniono w piątek.

Ulsen, lat 24, zaliczył pięć występów w zeszłym sezonie dla Panter po tym, jak w styczniu ubiegał się o zwolnienie z Montreal Canadiens. Pochodzący z Surrey, BC, pojawił się również w czterech grach w Syracuse Crunch Panthers.

Juulsen, pierwotnie schwytany z 26. wyborem w klasyfikacji generalnej NHL Draft 2015 z Everett Silvertips z Western Hockey League, pojawił się w 48 meczach NHL w ciągu trzech sezonów z Habs i Panthers. W swojej karierze ma na koncie dwa gole i sześć asyst.

Pantery zrezygnowały także z bramkarza Samuela Montembolt i napastnika Zach Dalby.

Toronto Maple Leafs były jedynym kanadyjskim zespołem, który wyprzedził zawodnika na piątkowych koncesjach Timo Kevehalem. 26-letni obrońca nie grał w meczu NHL.

San Jose Sharks zrezygnowało z poprzedniej selekcji w pierwszej rundzie Nicka Merkleya i Man of Defense Jakub Megan.

Pełna lista graczy, którzy otrzymali zwolnienia w piątek, przedstawia się następująco: Alex Lyon (CAR), Benjamin Gleeson (DAL), Joel Lesperance (z), Zach Dalby (FLA), Noah Julsen (FLA), Samuela Montembolt (FLA), Kevin Kuzchman (Dokładny) , Joe Hicketts (Dokładny) , Dakota Mermes (Dokładny) , Pokaz murarski (Dokładny) , Taylor Fedon (dół), Jayden Halbjochts (SJ), Joel Kellman (SJ), Jakub Megan (SJ), Nick Merkley (SJ), Timo Kevehalem (SŁUP).

Wszyscy gracze, którzy zostali uniewinnieni w czwartek, zostali uniewinnieni.

READ  UEFA wzywa Ukrainę do usunięcia hasła „politycznego” z Eurogrupy | Wiadomości o Euro2020

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top