Firma Canucks wyjaśniła graczom, że zmiany w składzie zostaną wprowadzone, jeśli straty będą kontynuowane

Raport: Canucks wyjaśnił graczom, że zmiany w składzie zostaną wprowadzone, jeśli straty będą kontynuowane

Nikt nie był zadowolony z rozpoczęcia sezonu w Vancouver Canucks.

Nie piłkarze, nie sztab szkoleniowy, a już na pewno nie kibice.

Nic dziwnego, że w skład tej załogi wchodziło również kierownictwo wyższego szczebla Canucks.

„Cóż, oczywiście zaczęli 0-5-2 i nikt nie był w naprawdę dobrej próżni. W ciągu ostatnich 48 godzin mieli zwycięską passę i wszyscy poczuli się trochę lepiej. Ale myślę, że jedna z historii, które z tego wynikało, że Vancouver Canucks. Wyjaśnił niektórym z ich graczy, że jeśli nastąpią zmiany, to nie będą tylko głównym trenerem.

Słyszałem, co mówili niektórzy gracze [was] To: „Mamy teraz dwóch trenerów w tej grupie i to jeszcze nie działa, więc jeśli ktoś myśli, że będziemy siedzieć i czekać i mówić:„ OK, to będzie zmiana, którą zamierzasz wprowadzić ”, ty może być błędna, a zmiany mogą znajdować się na liście.

„Myślę, że gracze otrzymali tę wiadomość głośno i wyraźnie. Zobaczymy, dokąd to pójdzie. To dwa duże zwycięstwa w ciągu 24 godzin, ale jak powiedziałem, jasno powiedzieli graczom, że nastąpią również zmiany w składzie, jeśli coś kontynuować.”

The Canucks rozpoczęli swój sezon z historycznie słabym początkiem, stając się pierwszą drużyną w historii NHL, która przegrała pierwsze cztery mecze sezonu, jednocześnie zdobywając wielobramkowe prowadzenie we wszystkich.

Po czwartkowym zwycięstwie w Seattle i piątkowym wygranym 5:1 u siebie z Pittsburgh Penguins, Canucks nie są już 32. drużyną w National Hockey League.

Canucks wracają do akcji we wtorek, gdzie w domu zmierzą się z New Jersey Devils.

READ  Springer zaprezentował swoją charakterystyczną awanturę, popychając Blue Jays do zwycięstwa

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top