Firma Canucks wyjaśniła graczom, że zmiany w składzie zostaną wprowadzone, jeśli straty będą kontynuowane

Raport: Canucks wyjaśnił graczom, że zmiany w składzie zostaną wprowadzone, jeśli straty będą kontynuowane

Nikt nie był zadowolony z rozpoczęcia sezonu w Vancouver Canucks.

Nie piłkarze, nie sztab szkoleniowy, a już na pewno nie kibice.

Nic dziwnego, że w skład tej załogi wchodziło również kierownictwo wyższego szczebla Canucks.

„Cóż, oczywiście zaczęli 0-5-2 i nikt nie był w naprawdę dobrej próżni. W ciągu ostatnich 48 godzin mieli zwycięską passę i wszyscy poczuli się trochę lepiej. Ale myślę, że jedna z historii, które z tego wynikało, że Vancouver Canucks. Wyjaśnił niektórym z ich graczy, że jeśli nastąpią zmiany, to nie będą tylko głównym trenerem.

Słyszałem, co mówili niektórzy gracze [was] To: „Mamy teraz dwóch trenerów w tej grupie i to jeszcze nie działa, więc jeśli ktoś myśli, że będziemy siedzieć i czekać i mówić:„ OK, to będzie zmiana, którą zamierzasz wprowadzić ”, ty może być błędna, a zmiany mogą znajdować się na liście.

„Myślę, że gracze otrzymali tę wiadomość głośno i wyraźnie. Zobaczymy, dokąd to pójdzie. To dwa duże zwycięstwa w ciągu 24 godzin, ale jak powiedziałem, jasno powiedzieli graczom, że nastąpią również zmiany w składzie, jeśli coś kontynuować.”

The Canucks rozpoczęli swój sezon z historycznie słabym początkiem, stając się pierwszą drużyną w historii NHL, która przegrała pierwsze cztery mecze sezonu, jednocześnie zdobywając wielobramkowe prowadzenie we wszystkich.

Po czwartkowym zwycięstwie w Seattle i piątkowym wygranym 5:1 u siebie z Pittsburgh Penguins, Canucks nie są już 32. drużyną w National Hockey League.

Canucks wracają do akcji we wtorek, gdzie w domu zmierzą się z New Jersey Devils.

READ  Pierre-Luc Dubois został wygwizdany przez fanów Jets i strzelił gola w zwycięskim meczu dla Winnipeg

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *