Finalmouse RGB LED to szklana klawiatura z komputerem w środku

Marka akcesoriów komputerowych Finalmouse zapowiedziała jedyną w swoim rodzaju edycję klawiatura mechaniczna Zawiera szczegółowe animacje, które można oglądać spod przezroczystych szklanych klawiszy. Tak jest – dobrze przeczytałeś.

Podczas gdy wiele klawiatur może zawierać ruch Diody LED RGB Jako zabawny projekt, klawiatura Finalmouse Centerpiece zawiera „interaktywne skórki” stworzone przez Unreal Engine 5. Silnik grafiki komputerowej 3D.

Na dole klawiszy klawiatury znajduje się ekran, który pokazuje sceny ze skórkami, abyś mógł je zobaczyć. Jedna skórka przedstawia pływające ryby koi, które po naciśnięciu przełącznika znikają z pola widzenia. Inne to między innymi pękający lód, oko Saurona, pasący się lew, galaktyka, chmury, eksplodujący statek kosmiczny i kwiaty wiśni.

Według Facebooka Finalmouse nie udostępnił jeszcze szczegółów specyfikacji wyświetlacza, takich jak dokładny rozmiar, jasność, rozdzielczość czy częstotliwość odświeżania. Ars Technica.

Klawiatura jest również zasilana przez własny procesor i kartę graficzną, więc według Finalmouse jej zasoby systemowe są oddzielone od podłączonego do niej sprzętu.

Oczekuje się również, że artyści będą mogli przesyłać skórki w firmowej aplikacji Steam o nazwie The Freethinker Portal, a nawet mieć możliwość generowania dochodów. Niewiele jest znanych szczegółów na temat aplikacji poza tym, że będzie ona dostępna dla ludzi do pobierania projektów i że centralna klawiatura może przechowywać do trzech projektów i przełączać się między nimi za pomocą dedykowanego klawisza z boku urządzenia peryferyjnego. Warto zauważyć, że nie musisz cały czas włączać animacji. Klawiatura zawiera również pokrętło jasności z boku, które służy również jako włącznik/wyłącznik.

Szklany materiał zastosowany w klawiaturze Finalmouse Centerpiece to laminowany stos szkła obwodu wyświetlacza, który przebiega nad aluminiową obudową. Pomimo materiałów, Finalmouse powiedział, że użytkownicy nie powinni mieć żadnych problemów z trwałością klawiatury.

READ  Microsoft Flight Simulator PMDG Boeing 737-900, Cirrus Vision Jet, RV-10, Tajwan Taoyuan i Stockholm Arlanda Pobierz zrzuty ekranu, aktualizacje deweloperskie i zwiastun

Klawiatura została również opisana jako posiadająca unikalny dźwięk pisania przypominający „miękkie marmurowe krople deszczu”, jednak nie została przetestowana w praktyce w celu potwierdzenia. Jeśli chodzi o inne specyfikacje przełączników mechanicznych, klawiatura jest oparta na liniowych przełącznikach czarnego atramentu Gateron, które mają 4 milimetry skoku i działają z siłą 60 gramów, według Finalmouse.

Marka poinformowała, że ​​planuje wypuścić analogową wersję klawiatury Finalmouse Centerpiece z czujnikami efektu Halla.

Urządzenie peryferyjne będzie dostępne na początku przyszłego roku w cenie 350 USD.

Zalecenia redaktorów
Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top