Filmowa blondynka Ana de Armas Marilyn Monroe ma luz

Jak długo trwa dehumanizacja Marilyn Monroe?

Na podstawie powieści Joyce Carol Oates o tym samym tytule, Blond Ma na celu ponowne wyobrażenie sobie „złożonego życia ikony Hollywood Marilyn Monroe”. Z powodu mrocznego tematu i filmowania napaść seksualnaTo pierwszy film Netflix Oceniono NC-17.

A odkąd przyczepa spadła, Blond Na Twitterze spotyka się z reakcją.

Krytyk filmowy Grace Randolph napisała na Twitterze: „Myślę, że brutalna fantazja w NC-17 o Marilyn Monroe prezentująca się jako autobiograficzna, a nawet wprost o tym, że jest fikcją, jest absolutnie przerażająca”.

Nie będę relacjonować #Blonde w żadnym stopniu.Myślę, że brutalna fantazja NC-17 o #MarilynMonroe przedstawiającym się jako autobiografia – lub nawet otwarcie mówiąca o tym, że jest to fikcja – jest absolutnie przerażająca.


Twitter: @GraceRandolph

Ludzie potwierdzili, że film był problemem, ponieważ był oparty na powieści Wyobraź sobie na nowo Życie Marilyn, w przeciwieństwie do filmu opartego na porządnej autobiografii:

Przypomnienie‼️ Blondynka oparta w dużej mierze na fikcyjnej książce o Marilyn Monroe będzie karmić publiczność kolejnymi kłamstwami na jej temat. To też nie jest biografia, ocena nc-17 to tylko BC, którego chce facet, a nie BC, który jest wymagany. To sposób na jej większą seksualizację. https://t.co/ox21S2ObuC


Twitter: @M0ONYVES / przez Netflix

FilmUpdates, niech Hollywood powie nam, jak okropnie Hollywood potraktowało tę kobietę i jak nawet po dziesięcioleciach od jej śmierci ludzie nadal korzystają z jej wizerunku. Ale jasne, Ana De Armas wygląda fajnie jako MM i jestem pewien, że zostanie nominowana, o to właśnie chodzi w tym filmie


Twitter: @MichelleFamessa / przez Netflix

Ale ogólnie rzecz biorąc, ludzie mieli problem z faktem, że między Kim Kardashian noszącą i rozciągającą swoją kultową sukienkę na Met Gala a niezliczonymi filmami i mediami, które ją zainspirowały, Marilyn była już nadużywana:

FilmUpdates Ta kobieta naprawdę nie spocznie w spokoju. To nawet nie autobiografia, to bajka oparta na obrzydliwej (szkoda!) książce fantasy o Marilyn.


Twitter: @blacklivrs

FilmUpdates, niech Hollywood powie nam, jak okropnie Hollywood potraktowało tę kobietę i jak nawet po dziesięcioleciach od jej śmierci ludzie nadal korzystają z jej wizerunku. Ale jasne, Ana De Armas wygląda fajnie jako MM i jestem pewien, że zostanie nominowana, o to właśnie chodzi w tym filmie


Twitter: @MichelleFamessa

Blond Reżyser Andrew Dominic nie zareagował na reakcje, ale mówił o kontrowersyjnym charakterze filmu wywiad Z codziennym ekranem. „To wymagający film. Jeśli widzom się nie podoba, to jest ich cholerny problem”.

„Nie ubiega się o urząd publiczny. To film NC-17 o Marilyn Monroe, tego właśnie chcesz, prawda? Chcę zobaczyć wersję NC-17 historii Marilyn Monroe”.

Cóż, tam jesteś. Będziemy Cię informować, jeśli coś jeszcze wydarzy się w tej historii.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, został napastowany seksualnie, możesz się skontaktować Krajowa infolinia ds. napaści na tle seksualnym pod numerem 1-800-656-HOPE, który kieruje dzwoniącego do najbliższego dostawcy usług związanych z napaściami na tle seksualnym. Możesz także wyszukać swoje lokalne centrum tutaj.

READ  Bluesfest i CityFolk uruchamiają kanadyjski mini lineup

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top