Film Live-Action Blue Beetle otrzymał swój pierwszy plakat na CCXP 2022

Pierwszy plakat do filmu DC Blue Beetle, w którym Xolo Maridueña gra Jamiego Reyesa, został ujawniony na CCXP 2022.

Plakat, który możecie zobaczyć poniżej, przedstawia obcego skarabeusza, który daje Reyesowi moce i pozwala mu stać się Błękitnym Żukiem.

Blue Beetle to pierwszy film DC Films o superbohaterach, w którym główną rolę gra latynoska postać, a następnie Reyes, który będzie trzecią postacią, która spotka Blue Beetle Mantle we wszechświecie filmu.

Blue Beetle został pierwotnie opracowany dla HBO Max, ale następnie został przekształcony w kinową premierę i będzie miał swoją premierę 18 sierpnia 2023 r. Nadal niewiele wiemy o filmie, ale obejrzeliśmy grafikę koncepcyjną na żywo Kombinezon Blue Beetle.

Wiemy również, że zdobywczyni Oscara Susan Sarandon zastąpiła Sharon Stone i zagra Victorię Cord, nową postać, która będzie złoczyńcą Blue Beetle. Maridueña i Sarandon dołączą do Bruny Marquezine, Belissa Escobedo, Harvey Guillén, George Lopez, Adriana Barraza, Elpidia Carrillo, Damián Alcazar i Raoul Max Trujillo.

Blue Beetle był jednym z projektów uznanych za bezpieczne po anulowaniu Batgirl, wraz z kilkoma projektami Jamesa Gunna. Mówiąc o Gunnie, ta konkretna wiadomość została ogłoszona jeszcze przed ujawnieniem, że Gunn i Peter Safran będą prowadzić DC Films jako współzarządzający.

READ  W meczu Royal Rumble za wszelką cenę należy unikać tylko jednego numeru wejściowego

Czy masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Proszę wysłać e-mail do wiadomoś[email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze @pracownik i dalej skurcz.

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top