FIFA La Dirt League rzuca kośćmi w nowej serii Dungeons & Dragons

Nowa liga Viva La Dirt Lochy i smoki Seria startuje dzisiaj. Nowy scenariusz dla nowozelandzkiego kanału komediowego Sketch, Logika D&D, to komiksowy program fabularny podobny do tego, w jaki sposób Człowiek NPC lub Logika PUBG Eksploracja w grach MMORPG i pubg fandom. Dziesięcioodcinkowa seria podąża za kampanią D&D, ukazującą akcję „w świecie” z perspektywy postaci, które muszą zmierzyć się z tajemniczymi, a czasem nieoczekiwanymi akcjami graczy.

Aby pomóc zagłębić się w świat Logika D&D Aby dowiedzieć się więcej o serialu, ComicBook.com rozmawiał przez e-mail z kreatywną serią prowadzoną przez Adama Kinga i Roberta Hartleya:

(Zdjęcie: Liga Viva La Dirt)

ComicBook.com: Viva La Dirt League skupia się głównie na humorze graficznym, który obejmuje gry wideo. Dlaczego warto przejść na łańcuch skoncentrowany na D&D?

Adam Król: Myślę, że zainteresowanie ludzi naszą zawartością to nie tylko „szarady”, naprawdę możemy zagłębić się w gry i społeczność, z której się śmiejemy. Niezależnie od tego, czy jest to gra fantasy MMO z NPC Man, PUBG, Red Dead i Dark Souls, czyli realia handlu detalicznego i życia codziennego – lubimy myśleć, że w zabawny i niepowtarzalny sposób pokazujemy prawdziwe i połączone chwile. Tak więc, z naszą pasją i pasją Roba do ekspansji i rozwoju, chcieliśmy rozszerzyć to na świat D&D.

Robert Hartley: Ponadto świat D&D nie różni się tak bardzo od świata gier wideo, jak mogłoby się wydawać. W wysokich ustawieniach fantasy World of Warcraft, Elder Scrolls, Dragon Agei niezliczonych innych, gracze tworzą konfigurowalne i żądne przygód postacie w otwartej grze typu sandbox, czasami współpracując z innymi graczami lub NPC, aby podejmować misje i zabijać potwory. D&D wydaje mi się ładne, nawet zanim pomyślisz Brama Baldura I Oferta Lodowego Wichru I inne gry wideo dosłownie wybrane w ustawieniach D&D.

Czy jest to w pełni scenariuszowy projekt, czy kiedykolwiek poprosiłeś obsadę/scenografię, aby usiadła i zagrała w D&D w serialu?

Król: w odróżnieniu kampania D&D na naszym drugim kanale, Ten jest w pełni napisany. Chociaż myślę, że moglibyśmy zrobić to w inny sposób i zagrać w niektóre gry oparte na narracji serialu? Rob może być w stanie rzucić na to więcej światła.

READ  Jak oglądać Battlefield 6 ujawniające dzisiaj wydarzenie online | Czas się dostosować

Hartleya: Tak, ten film jest w całości napisany w scenariuszu, chociaż chciałbym, aby aktorzy przynajmniej wiedzieli, z czego będą parodiować, więc dla tych aktorów, którzy nigdy nie grali, zrobiłem obławę na swoje miejsce i pobiegłem i wprowadzenie do nich. Grali jako postacie, które zagraliby w serialu, ale nic z tej gry nie zostało uwzględnione w scenariuszach… aż do teraz.

DnD Logic_Cathedral_Robert Hartley
(Zdjęcie: Liga Viva La Dirt)

Czy mógłbyś wyjaśnić podstawową fabułę logiki D&D? W jakiej kampanii jesteś, kim są bohaterowie itp.?

Król: Pozwolę naszemu utalentowanemu pisarzowi Sir Robertowi Hartleyowi zająć się tym.

Hartleya: Tak więc, chociaż ważne było dla mnie, aby każdy skecz był osobny i oglądany poza zakresem lub kontekstem innych, chciałem również nagrodzić tych, którzy obejrzą to wszystko, czymś w rodzaju linii. Tak więc sezon 1 ma mniej więcej ten sam ogólny przebieg, którego można się spodziewać po krótkiej kampanii: poznaj resztę grupy, dowiedz się, jak działa walka, dowiedz się więcej o wadach i mocnych stronach innych, poznaj świat kampanii i wreszcie walcz z Wielkim Zły Zły Facet (BBEG).

Jakie są niektóre wyzwania związane z przeniesieniem logiki ekspansji i rozwoju z koncepcji na produkt końcowy? Czym różniła się produkcja od Epic NPC Man lub innego stand-upowego programu komediowego?

Król: Logika D&D To jedna z naszych największych dotychczasowych produkcji. Ma naszą największą obsadę, z dziewięcioma głównymi obsadami i zupełnie nową modą dla nich wszystkich. Cztery postacie z pełną protezą i malowaniem twarzy oraz trzy kolejne z mniejszą ilością protez, a także bardziej urozmaiconymi lokacjami i dłuższą grafiką. Ten projekt w cudowny sposób wystawił naszą załogę na próbę i naprawdę wierzę, że ożyje.

Hartleya: D&D 5th Edition ma 13 różnych klas, w które możesz grać (czarodziej, wojownik, łotrzyk, barbarzyńca itp.) i wiedziałem, że chcę poczuć się jak drużyna, a nie jedna główna postać. W końcu cały sens gry polega na tym, aby grać jako zespół poszukiwaczy przygód, współpracujący razem przeciwko wyzwaniom, z którymi się zmagasz. Więc na początku nie wiedziałem, na których kategoriach się skoncentrować i przypisałem role wszystkim 13. Potem na spotkaniu produkcyjnym przypomniano mi, jak to oznacza ogromny wzrost obsady i budżetu! Więc poszedłem po tym i napisałem 4 sezony, być może, aby zachować je na późniejszy sezon.

READ  Facebook dodaje szyfrowanie end-to-end do połączeń na Messengerze
DnD Logic_Tameka Sowman Vahatau (zbliżenie)
(Zdjęcie: Liga Viva La Dirt)

Obecnie trwa kilka projektów animacji na żywo lub opartych na D&D, w tym pełnometrażowy film. Dlaczego teraz nadszedł czas, aby dostosować gry D&D do bardziej tradycyjnych mediów?

Król: Jako nowicjusz w Dungeons and Dragons widzę, że D&D przeżywa teraz ogromny powrót. Niezależnie od tego, czy chodzi o ludzi, którzy chcą wchodzić w interakcję z opowiadaniem historii, akceptując kulturę nerdów / nerdów w głównym nurcie, czy nawet po prostu wskoczyć do gorącego tematu, naprawdę wydaje się, że gra wzbudza zainteresowanie ludzi lub są już całkowicie zanurzeni i szukają dodatkowej treści cieszyć się więcej.

Hartleya: Tak, Adam dobrze to powiedział. Nie potrafię wyjaśnić, dlaczego D&D stało się ostatnio tak popularne, niż mogę opisać, jak wygląda płomień. Z pewnością mogę spekulować, ale jaki byłby z tego pożytek dla każdego. Wszystko, co wiem na pewno, to to, że są prowadzone przez więcej ludzi niż kiedykolwiek i że jest publiczność dla treści D&D.

Jeśli D&D Logic stał się tak popularny jak niektóre z twoich innych programów, czy chciałbyś kontynuować go poza początkowym 10 odcinkiem?

Król: Jeszcze zanim zaczęliśmy kręcić, byliśmy pewni, że nasi fani to pokochają Logika D&D Mówił już wewnętrznie o tym, co chcemy pokazać w sezonie 2, sezonie 3 i później. Są nawet mini pisanki, punkty postaci i punkty fabularne, które wprowadziliśmy do pierwszego sezonu, który nie zostanie zrealizowany do późniejszych sezonów. Więc zdecydowanie jesteśmy w myśleniu o przyszłych sezonach.

Hartleya: Mam listę około 50 pomysłów aktorskich, więc mam nadzieję, że tak będzie! I jak mówi Adam, celowo żartowałem, że nie zamierzam spłacać aż do sezonu 4 lub później! Jako DM jestem przyzwyczajony do długiej gry!

Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś powiedzieć naszym czytelnikom, aby skłonili ich do wysłuchania programu?

READ  Pokémon UNITE to nowa gra MOBA, która pojawi się na Switchu, Androidzie i iOS

Król: Jeśli jesteś fanem D&D, pokochasz, jak ten program odnosi się do gry D&D i społeczności D&D. Jeśli jesteś fanem VLDL, pokochasz wszystkich członków Viva, dowcipy i komedie, które znasz i lubisz. Jeśli jesteś fanem komedii i ogólnie kultury nerdów / nerdów, spodoba ci się ten hołd dla prób i udręk grupy przyjaciół grających razem w gry.

Hartleya: Sam nie mógłbym tego lepiej powiedzieć. Jest tu coś dla szerokiego spektrum zainteresowań.

Gwiazdy D&D Logic Robert Hartley (Ash vs Evil Dead, 6 Days, Shortland Street), Adam King (Epic NPC Man, Bored, Baelin’s Route), Phoenix Cross (Buzz Cut, Ahikaroa, Baelin’s Route), Byron Coll (Jack the Giant Slayer ), Power Rangers Ninja Steel, Shadow in the Cloud), Emmet Skilton (Young Rock, Power Rangers Beast Morphers, The Almighty Johnsons), Britt Scott Clark (Doktor, Znudzony, Epicki Człowiek NBP), Rowan Bettman (Avatar, House By Christmas ), PUBG Logic), Tameka Sowman Vahatau (właściwie Alex, The Brokenwood Mysteries, Creamerie) i Ben Van Lier (The Water Horse, The Sounds, Souls Logic) grający na imprezie przygodowej z Alanem Morrisonem (Clubbing in the Wild, Bored, Rekt) służy jako mistrz lochu. Pierwszy odcinek można obejrzeć powyżej lub na kanale Viva La Dirt League na YouTube.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top