Faze Clan Kay wywiera presję na YouTuberów, aby ściągali fałszywe filmy

zamrażarka

zrzut ekranu: Kai

tygodnie po jego aresztowaniu Płać system kryptowalut na Fans i upuść to z W rezultacie FaZe Clan jest popularnym influencerem w grachByły członek Frasier „Kai” wrócił do mnie, próbując zdobyć filmy z YouTube opisujące oszustwo, które zostało usunięte na mocy prawnego nakazu zaprzestania działalności. To z pewnością zapobiegnie ujawnieniu się prawdy sprzed kilku tygodni.

„Kay wysłał mi wczoraj wiadomość o zaprzestaniu używania mojego filmu na SaveTheKids”, YouTuber Coffeezilla, znany z tworzenia popularnych filmów, które twierdzą, że ujawniają internetowe oszustwa, napisał wczoraj na Twitterze. „Mówi, że straciłem „miliony przychodów” i że jeśli nie usunę swoich filmów, pozwie mnie”. Tweetowi towarzyszył również Nowy film na YouTube Która leje się na list, aby ustać i zaniechać w końcu. Jedną z rzeczy, o które oskarża się Covizela, jest „szantaż”, ponieważ poprosił Kay o skomentowanie jego ustaleń oraz ustaleń innych YouTuberów. Proszenie o komentarz to standardowa praktyka dziennikarska.

“Dobrze wiecie, że pan Khatri nie był tutaj złym aktorem – w rzeczywistości był ofiarą. Jednak złożyłem następujące, między innymi, uderzająco fałszywe i zniesławiające oświadczenia dotyczące pana Khatri”. Część wiadomości brzmi. Te „fałszywe oświadczenia i zniesławienie” obejmują takie rzeczy, jak Kai mówiący, że „porzucił wszystkie swoje dzieci أطفال [sic] Tokeny na miejscu” oraz „Sprzedaje wszystko tak szybko, jak to tylko możliwe”. “

Prawnicy Coffeezilli, FaZe Clan oraz Kay and Kay nie odpowiedzieli od razu na prośbę o komentarz.

Wszystko zaczęło się w zeszłym miesiącu, kiedy Coffeezilla i YouTuber SomeOrdinaryGamers opublikowali filmy przedstawiające nową kryptowalutę o nazwie SaveTheKids, która rzekomo przekaże część dochodów na cele charytatywne. kiedy to zostało ujawnione, On ona Został on przeforsowany przez Kay i innych na swoich platformach społecznościowych, aby zachęcić innych do inwestowania w niego. Alternatywy dla bardziej ugruntowanych łańcuchów bloków, takich jak Bitcoin, pojawiły się wszędzie w ostatnich miesiącach, często napędzane przez memOK też Prawdziwi biznesmeni-miliarderzy, tacy jak Elon Musk.

Czasami wartość tokenów rośnie. Często pozostają w stagnacji lub stagnacji. To ostatnie stało się z SaveTheKids. Po tym, jak Kai i inni zachęcili fanów do zainwestowania w niego, wartość kryptowaluty ostatecznie spadła z jednego grosza do około jednej dziesiątej grosza – ale dopiero wtedy, gdy nabywcy tokenów w przedsprzedaży masowo z tego skorzystali. Niektórzy fani zbuntowali się. Zaczęły napływać filmy z YouTube o chaosie. Ostatecznie FaZe Clan usunął Kay ze swojego składu i zawiesił wielu innych graczy.

„Proszę, proszę, nie wierz w to, co słyszysz w Internecie” – powiedziała Kay. Jego najnowszy film na YouTube Opublikowano 9 lipca „Odkryliśmy znaczące dowody na to, że nieuczciwa osoba nie ufała mi, że oszukuje wszystkich”. Kontynuuje na filmie, aby powiedzieć, że nie może dalej wyjaśniać z powodów prawnych, ale obecnie współpracuje z „władzami”, aby spróbować schwytać osobę odpowiedzialną za oszustwo.

Inni, tacy jak Coffeezilla i SomeOrdiaryGamers, nie kupują prób Kay’a przedstawiania siebie jako łatwowiernej ofiary, którą gra się jak wszyscy inni. Ten ostatni opublikował wczoraj nowe wideo Spójrz dalej na SaveTheKids Pay CryptoPodczas gdy ten pierwszy powiedział, że nadchodzi również nowy film. W odpowiedzi Kai wydaje się być gotowy do odbycia przeprosin w sądzie, gdzie jestem pewien, że wszystko pójdzie dobrze.

READ  Więcej szczegółów na temat dziwnej zasłony doktora Ghariba

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top