Fani Pokemon Legends Arceus drażnią się z nowym zwiastunem: „Wygląda na pusty”

Grafika Pokemon Legends Arceus jest krytykowana przez fanów Pokemonów po tym, jak Game Freak wypuścił nowy zwiastun zaledwie kilka tygodni przed premierą. Gracze twierdzą, że Nintendo Switch RPG ma słabą grafikę, która wygląda na „pustą”.

Kiedy Legendy Pokemonów Arceus Po raz pierwszy ogłoszony w lutym 2020 r. zwiastun spotkał się z mieszanymi reakcjami. Niektórym graczom nie podobała się grafika półotwartego tytułu światowego i jego słaba wydajność.

Zaledwie kilka tygodni po premierze nowy zwiastun Armii Ludowo-Wyzwoleńczej (PLA) wywołał podobne obawy. Według fanów historia powstania Sinnoh wydaje się „pusta” i „bezpłodna” w porównaniu z podobnymi grami z tego gatunku.

Freak / Firma Pokemon

Niektórzy fani Pokemonów nie są pod wrażeniem grafiki Pokemon Legends Arceus pokazanej w nowym zwiastunie.

Grafika Pokemon Legends Arceus wywołuje sprzeciw

Chociaż tytuł Hisui został wydany 28 stycznia 2022 roku, nadal istnieje wiele tajemnic związanych z pseudonimami regionu Hisui. Kiedy ta cisza zostanie przerwana Dziwaczna gra Wydał specjalny zwiastun do przeglądu w Japonii 6 stycznia.

Nowy sześciominutowy film prezentował rozległą mapę Legendy Pokémon i jej różne horyzonty. Jednak niektórzy fani nie byli podekscytowani tym, jak gra będzie wyglądać zaledwie kilka tygodni przed wejściem do sklepów.

Wściekli gracze zaczęli wyrażać swoją frustrację w mediach społecznościowych i argumentowali, że grafika PLA wygląda przerażająco na premierę tytułu w 2022 roku.

Na forach r/Pokemon użytkownicy odpowiedzieli na zwiastun z krytyką. Jeden z fanów napisał: „Wyglądają tekstury krajobrazu, które nie są bardzo brudnymi budynkami”. Inny komentarz krzyczał: „Konsystencja wygląda tak źle, Jezu Chryste”.

Głównym punktem krytyki ze strony innych fanów była pozornie pusta mapa gry. Jeden z graczy napisał: „Świat zewnętrzny wygląda tak chory i jałowy, uwierzyłbym ci, gdybym powiedział, że ta gra jest nadal alfa”.

READ  Nowa łatka na PC w The Last of Us Part 1 rozwiązuje „awarie, wydajność, poprawki rozgrywki i problemy z interfejsem użytkownika”

Jeden użytkownik zagroził nawet bojkotem RPG. „Nie kupiłem. Po raz pierwszy od ponad 15 lat nie kupię najnowszej gry Pokemon AAA. Wygląda na to, że ulepszenie tej gry powinno zająć im co najmniej kolejny rok”.

Fani Pokemonów krytykują grafikę Pokemon Legends Arceus w nowym zwiastunie

Na Twitterze niektórzy gracze zareagowali podobnie, jak jeden tweet mówiący: „Mam pewne przemyślenia po obejrzeniu nowego zwiastuna Pokemon Legends Arceus. Po pierwsze, świat wygląda na pusty jak diabli. Naprawdę mam nadzieję, że rzeczywista gra ma w sobie więcej życia/pokemona. Lokalizacje pokazano Wygląda też zwyczajnie i nudno”.

Inny fan opublikował zdjęcie Skyrim z 2011 roku krytykuje Legends Arceus. „Tak, jestem również zachwycony, że chociaż jest 2022, Gamefreak wciąż sprawia, że ​​gry wyglądają gorzej niż gry sprzed 15 lat. Jeśli uważasz, że to dobrze brzmi, powinieneś zobaczyć zaśnieżone obszary Skyrim, gry, która ma 10 lat „.

Twitter reaguje na grafikę Pokemon Legends Areceus po upuszczeniu nowego zwiastuna

Co ciekawe, Pokemon Brilliant Diamond & Shining Pearl otrzymał podobną reakcję jak Pokemon Legends, kiedy został ogłoszony. Jednak zwiastun na kilka tygodni przed premierą był podziwiany przez wielu krytyków, którzy go chwalili Jego ulepszona grafika.

Tylko czas pokaże, czy PLA zdobędzie także krytyków. Game Freak RPG oficjalnie trafi na sklepowe półki 28 stycznia 2022 roku.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top