Fani Madonny w Vancouver są oburzeni cenami biletów na jej nadchodzący koncert

Niektórzy fani Madonny próbujący dostać miejsce na jej nadchodzącym koncercie w Vancouver są wściekli na ceny biletów.

Madonna będzie tego lata w Vancouver, aby rozpocząć swoją światową trasę koncertową. Madonna: The Celebration Tour zawita do Rogers Arena 15 lipca.

Niektórym udało się zabezpieczyć bilety przed ogólną wyprzedażą, ponieważ długoletni członkowie Oficjalnego Fanklubu Madonny mogli je kupić we wtorek, 17 stycznia.

Jednak niektórzy, którzy liczyli na publiczną wyprzedaż w piątek, 20 stycznia, nie mieli tyle szczęścia.

Jeden z użytkowników Twittera powiedział, że najtańszy bilet, jaki znaleźli, kosztował 490 USD.

Inna osoba powiedziała, że ​​stał w kolejce do Ticketmaster przez około 20 minut, ale nie wyszedł z biletami, ponieważ ceny były tak wysokie.

„Nie ma możliwości zapłacenia 300 USD lub więcej za zweryfikowaną odsprzedaż, tak, chcę to zobaczyć, byłem gotów zapłacić do 200 USD, ale wszystko ponad to to po prostu zdzierstwo!!” Czytanie tweetów.

Toronto i Montreal to jedyne inne kanadyjskie miasta uwzględnione w trasie, a tamtejsi fani głośno mówią o tych samych kwestiach.

Od poniedziałku wieczorem jeszcze taniej bilety Daily Hive w Vancouver kosztuje 244 dolary, a najdroższy bilet to ponad 5000 dolarów.

Chociaż w całym kraju jest wielu rozczarowanych fanów, jeden z nich wszedł i powiedział: „Ale to Madonna”.

z plikami z Kimia Afszar Mehrabi

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top