Fan WWE aresztowany po przerażającym ataku na Setha Rollinsa podczas Monday Night Raw

Policja potwierdziła, że ​​fan wrestlingu został oskarżony o napaść po tym, jak pojawił się, by zaatakować gwiazdę WWE Setha Rollinsa w transmisji telewizyjnej na żywo w Nowym Jorku.

Dramatyczne sceny rozegrały się podczas odcinka WWE Monday Night Raw na Brooklynie, z momentem uchwyconym na ekranie, zanim kamery szybko się wyłączyły.

Rollins walczył w programie i właśnie zakończył segment z Finnem Balorem, kiedy zdarzył się wypadek. 35-letni Rollins zaatakował przeciwnika przed planowanym meczem, grając złego faceta na „piętce”.

Ale członek publiczności najwyraźniej sprzeciwił się występowi Rollinsa i mówi się, że przeskoczył barierę ringu po tym, jak był częścią stłoczonego tłumu w Barclays Center.

Widzimy, jak osoba rzuca się w kierunku Rollinsa, uderzając go o ziemię i popychając go kilka stóp do tyłu. Przerażeni fani na ringu obserwowali go, gdy próbował przypiąć Rollinsa, podczas gdy zapaśnik próbował się uchylić.

Ochroniarze szybko rzucili się na miejsce zdarzenia i odciągnęli mężczyznę, a Rollins stał na nogach i krzyczał na niego.

Sprawca został następnie zabrany, po czym został podobno aresztowany przed postawieniem zarzutów, jak mówi Mark Raimondi z ESPN.

Najpierw świergot: „24-letni mężczyzna został zatrzymany na Brooklynie po ataku na zapaśnika WWE Setha Rollinsa podczas Raw TV na Brooklynie, powiedział ESPN rzecznik NYPD.”

Kontynuacja dodała, że ​​osoba „została oskarżona o usiłowanie napaści i usiłowanie naruszenia sztuki i kultury (zakłócenie wydarzenia sportowego na żywo) za atak na zapaśnika WWE Setha Rollinsa podczas poniedziałkowego programu telewizyjnego Raw w Barclays Center na Brooklynie , według NYPD”.

W specjalnym oświadczeniu dla spikera WWE dodało: „WWE bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo swoich artystów.

„Osoba, która zaatakowała Setha Rollinsa, została przekazana NYPD i będzie ścigana w najszerszym zakresie prawa”.

Rollins później pojawił się na RAW, występując w walce pomiędzy mistrzem WWE Big E i Kevinem Owensem.

READ  Monica Lewinsky nie potrzebuje przeprosin od Billa Clintona

Luna Nunez

"Gracz. Introwertyk. Rozwiązujący problemy. Twórca. Myśliciel. Przez całe życie ewangelista żywności. Orędownik alkoholu."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top