Etui Samsung Galaxy Z Fold 3 wyświetla dedykowane gniazdo na rysik S Pen

Samsung przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowej generacji składanych urządzeń Złożenie Galaxy Z 3 I Galaxy Z Flip 3 – na początku przyszłego miesiąca. Przed uruchomieniem zrobiliśmy Zaobserwowano kilka wycieków i Pogłoski O urządzeniach, które ujawniły ich konstrukcję, specyfikacje i nie tylko. Widzieliśmy też kilka przecieków i FCC .depozytSugeruje to, że Galaxy Z Fold 3 będzie miał obsługę rysika S Pen. Teraz ujawnione rendery oficjalnego przypadku urządzenia potwierdzają, że rzeczywiście będzie ono oferować obsługę S Pen.

Zarezerwuj swój Samsung Galaxy Z Fold 3

Jak widać na załączonych zdjęciach (przez 91 telefonów komórkowych), oficjalne etui Galaxy Z Fold 3 ma gniazdo dedykowane rysikowi S Pen. Jest umieszczony za sekcją zawiasu urządzenia i wydaje się być wykonany z solidnego materiału o gładkim wykończeniu dla łatwego dostępu.

Wprowadzenie do Samsung Galaxy Z Fold 3 Folio Case (do 91 telefonów)

Rendery ujawniają również, że etui folio będzie miało klapkę z przodu, aby chronić zewnętrzny ekran Galaxy Z Fold 3 oraz wycięcia na prawej krawędzi przycisków. Posiada również wycięcia na słuchawki, porty, mikrofony i kamerę z tyłu.

Choć rendery nie ujawniają więcej informacji na temat urządzenia, wcześniejsze przecieki sugerują, że będzie ono wyposażone w najlepszy sprzęt, w tym flagowy Snapdragon 888 SoC firmy Qualcomm. Plotki wskazują, że będzie miał też wbudowany sensor aparatu i wsparcie dla S Pen Pro.

Samsung Galaxy Z Fold 3 może nie jest telefonem „Ultra”, ale to właściwy ruch الخطوة

Samsung zaprezentuje Galaxy Z Fold 3 podczas nadchodzącego wydarzenia Galaxy Unpacked 11 sierpnia. Firma również ogłosi Galaxy Z Klapka 3, ten Galaxy S21 FE, ten Seria zegarków Galaxy 4, a Galaktyczne Pąki 2 w przypadku. Możesz sprawdzić naszą poprzednią ofertę tych urządzeń, aby dowiedzieć się więcej o ich specyfikacjach.

Randolph Howe

„Zła entuzjasta podróży. Irytująco skromny ćpun internetu. Nieprzepraszający alkoholiczek”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top