Eric Carlson San Jose Rekiny Brent Burns

Podczas gdy rekiny z San Jose zamienili się obrońcami Brent Burns Do Carolina Hurricane na początku tego bessy, Eric Carlson Nie planuje zostać kolejnym weteranem za drzwiami.

Carlson Potwierdź dla Athletic Nie pytał o umowę i dodał, że ma nadzieję na przyszłość zespołu pod kierownictwem nowego dyrektora generalnego Mike’a Greera.

„Nie, utknąłem tu dawno temu. Na początku nie wyszło tak, jak chcieliśmy. Jest wiele rzeczy, które mogły w to wpłynąć. Nie będę wdawał się w szczegóły” Carlson powiedział w artykule opublikowanym w środę. „Ale jestem podekscytowany przyszłością tutaj teraz. Mam nadzieję, że możemy iść w kierunku odnoszenia sukcesów. Czy to będzie w tym roku? To znaczy, kto wie? Ale myślę, że może stąd wyjść coś dobrego. „

The Sharks przegapili play-offy w każdym z ostatnich trzech lat po tym, jak passa sprawiła, że ​​przegapili sezon po sezonie tylko raz w 15 sezonach od 2004 do 2019 roku.

Oprócz zespołu, Carlson również miał duże problemy w swoich czterech sezonach w San Jose, odkąd został zastąpiony przez senatorów z Ottawy w 2018 roku, opuszczając 25 lub więcej meczów w ciągu trzech z czterech lat.

32-latek powiedział, że może przyjąć bardziej konserwatywne podejście do gry przez kontuzje w tym sezonie, mając nadzieję na szybszą regenerację, zamiast próbować grać przez ból. Jednak zapytany, czy widzi potencjalny powrót do kariery pod kierownictwem nowego trenera Davida Quinna, który nadzorował Adam Fox Wygrywając Norris Cup z New York Rangers w 2021 roku, Carlson nie był optymistą.

„Nie, niezupełnie”, powiedział Carlson. „Może gdybym był młodszym zawodnikiem, to mogłoby być trochę inaczej. Grałem dla wielu różnych trenerów. W tym momencie jestem taki, kim jestem”. „Muszę tylko wrócić do bycia sobą i spróbować, aby wszystko działało dla wszystkich innych. Myślę, że to dotyczy wielu facetów tutaj”.

READ  Rząd Wielkiej Brytanii chce przenieść finał Ligi Mistrzów z Rosji

„Trochę utknęliśmy w błocie i byłoby miło zobaczyć, czy możemy coś tu dostać i zachęcić wszystkich na tej samej stronie, aby zagrali w zrównoważoną grę, w której mamy szansę na awans”.

Podpisany za 11,5 miliona dolarów w sezonie 2026-27, Carlson strzelił 10 bramek i 35 punktów w 55 meczach w zeszłym sezonie. Weteran 838 meczów National Hockey League, Carlson zdobył 60 punktów w pięciu kolejnych sezonach z Ottawą – w tym 82 punkty w latach 2015-16 – przed wymianą z San Jose, ale nie był w stanie przekroczyć 45 punktów w jednym. sezon od tego czasu.

Tabitha Montgomery

„Nieuleczalny badacz twittera. Amatorski adwokat mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany guru muzyki. Becon ćpuna. Skłonny do napadów apatii”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top